למידע ופרטים נוספים התקשרו

מאמרים

שלישי, 01 דצמבר 2020 13:51

תיקון מרזב פנימי

נכתב ע'י

כל אחד מאיתנו נתקל לפחת פעם אחת בחייו במצב שבו הקירות של הבית שלו היו מלאים בטחב ורטיבות, או גרוע מכך – שהבית עצמו הוצף במים שלא ברור מה המקור שלהם. מקרים אלו שכיחים בעיקר בעונת החורף, שבה כמות הנוזלים שעלולה להצטבר מבחוץ גדלה פי כמה הודות לגשמים הרבים, ואז עניין הנזילות לא פוסח כמעט על אף אחד מאיתנו. תיקון מרזב פנימי הוא מה שתצטרכו לעשות ברגע שתצטרכו להתמודד עם הבעיה הזו, ובמאמר הקרוב נבין איך בדיוק עושים את זה.
מכירים את הצינור הגדול הזה? עליו בדיוק אנחנו מדברים

שלישי, 01 דצמבר 2020 13:48

רטיבות בתקרה

נכתב ע'י

בטוח יצא לכם לפחות פעם בחיים להיכנס אל חדר המקלחת ולזהות צבע ירקרק או אפרפר שבא לידי ביטוי בנקודות מפוזרות על גבי משטחים שונים כמו התקרה או הקירות. עובש הוא אחת הבעיות הנפוצות ביותר בחדרים לחים ורטובים, וחדר המקלחת הופך מהר מאוד אצל רבים לחדר השנוא ביותר בבית. ולמה? ובכן, רטיבות בתקרה היא אחד הגורמים המכריעים בנוגע להימצאות של עובש בחדר המקלחת ובכלל, ומדובר כאן על עניין שלא תוכלו למשוך אותו לאורך זמן, אחרת אתם עלולים להתמודד עם בעיות הרבה יותר חמורות מ"רק" עובש. בעיות כמו התקלפות הקירות, ריחות לא נעימים שמשתלטים על הבית ועוד הן רק חלק מהבעיות שעליהן אנחנו מדברים, אז במקום להתמודד עם כל אלו – בואו ונמצא יחד פתרון לבעיית רטיבות בתקרה.

שלישי, 01 דצמבר 2020 13:46

רטיבות בקיר

נכתב ע'י

החורף היא עונת השנה שלה כל מדינת ישראל מחכה בשקיקה מדי שנה ושנה. היא מביאה איתה גשמי ברכה שממלאים את הכנרת, ממלאת את הנחלים במים זורמים וגורמת לטיולים של עונת האביב להיות הרבה יותר מעניינים עם מפלים מהממים ומעיינות מרהיבים. אולם מעבר לכל היופי הזה, עונת החורף והגשמים מביאים איתם גם בעיות מאוד לא נעימות כמו רטיבות בתקרה, רטיבות בקיר, גרימת נזק למרזבים ועוד. על מנת להתמודד עם כל אלו, תצטרכו להזמין אליכם איש מקצוע שיוכל לטפל בבעיה. אז מה עושים כאשר מוצאים רטיבות בקיר?

שלישי, 01 דצמבר 2020 13:42

ייבוש רטיבות

נכתב ע'י

במידה ונתקלתם בסימני רטיבות בבית המשמעות היא כי יתכן ויש לכם נזילה סמויה. במקרה זה, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להזמין איש מקצוע מומחה על מנת שזה יאתר את הנזילה ויפעל לתיקונה. עליכם לדעת כי לאחר התיקון יתכן כי תיוותר רטיבות מתחת לרצפת הבית. במידה ולא תפעלו באמצעות איש המקצוע לייבש רטיבות זו, היא תייצר לחות אשר עלולה לגרום נזקים למבנה שיתבטאו בכתמי עובש, אריחים פגומים, ריח לא נעים ועוד. במקרה זה בעל המקצוע שיפעל לייבש את הרטיבות, יחל בייבוש תת רצפתי כדי לעצור את התפתחות הנזקים העתידיים.

שלישי, 01 דצמבר 2020 13:38

ייבוש רטיבות מתחת לריצוף

נכתב ע'י

עונת הקיץ הגיעה אלינו ממש בימים האחרונים אחרי חורף ארוך, גשום מהרגיל ומלא במים. גם בבניינים ישנים וגם בבניינים חדשים, הרבה אנשים נאלצו להתמודד עם חדירת נוזלים אל תוך הבית, נזילות בשטחי הבית השונים ובמקרים הגרועים אפילו יותר – נזילות שהפכו לרטיבות קבועה שנשארה מתחת לריצוף. להבדיל מכביסה שיכולה להתייבש בשמש של הקיץ הישראלי, רטיבות מתחת לריצוף לא יכולה לעבור כך מעצמה, וכדי להתמודד איתה תצטרכו להזמין איש מקצוע שיבצע פעולה של ייבוש רטיבות מתחת לריצוף.

חמישי, 26 נובמבר 2020 08:16

ייבוש קירות

נכתב ע'י

רטיבות היא צרה צרורה בכל בית, במידה והיא לא תטופל באופן מידי נזקיה יגרמו לכם עגמת נפש רבה בטווח הארוך. הרטיבות נגרמת לרוב מנזילות בצנרת או מבעיות איטום המבנה אשר יגרמו למי גשמים לחדור פנימה ולהצטבר על הקירות והתקרה. החל מהרגע בו אתם חושדים בקיומה של רטיבות הזמינו בעל מקצוע שיבדוק, יאתר אותה ויטפל בה במהירות האפשרית. התיקונים יתבצעו בהתאם לרמת הרטיבות ולמקור ממנו היא נגרמה כאשר כחלק מההליך יש לייבש את הרטיבות הקיימת.

חמישי, 26 נובמבר 2020 08:12

ייבוש קירות רטובים

נכתב ע'י

מכירים את זה שאתם מפעילים את מכונת הכביסה שלכם וכשהיא מסיימת לפעול אתם פשוט שוכחים שהיא אי פעם הופעלה? אחרי כמה שעות במקרה הטוב, או אחרי כמה ימים במקרה הרע אתם פותחים את מכונת הכביסה ועולים ממנה ריחות מזעזעים, שלא מותירים לכם ברירה אלא להתחיל את המכונה שוב מהתחלה. אותו הדבר קורה גם עם קירות הבית, כאשר הם סופחים אליהם נוזלים שמגיעים מבחוץ או מלמעלה והופכים רטובים. סימני עובש מופיעים באופן כמעט מיידי, טיפות נוזלות על הקיר והריח הכללי בחדר האמבטיה לא רק שמסריח ולא נעים, הוא גם מאוד לא בריא לכם. במקרה שכזה תצטרכו לבצע ייבוש קירות רטובים, ובמאמר הקרוב נסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לעשות את זה כמו שצריך. ולא, אתם ממש לא צריכים לעשות את זה בעצמכם.

חמישי, 26 נובמבר 2020 08:07

ייבוש קיר לאחר נזילה

נכתב ע'י

הבית שלנו עלול לזמן כל מיני סיטואציות לא נעימות. מטבח מתפרק, תריסים שיוצאים מהמקום, דלת שלא מתיישבת בדיוק על הצירים וחורקת ועוד הן רק חלק מהדברים שעלולים לקרות לנו בבית ביום בהיר אחד. אולם מעל כל אלו נמצאת אחת התופעות הכי לא נעימות שיכולות לקרות בבית והיא התמודדות עם נזילות בחדר האמבטיה ובכלל. ייבוש קיר לאחר נזילה הוא לא משימה מורכבת מאוד, אבל אם לא תבצעו אותה בזמן אתם עלולים להתמודד עם משימות הרבה יותר מורכבות ולא נעימות בהמשך.

חמישי, 26 נובמבר 2020 08:03

ייבוש חול רטוב

נכתב ע'י

האם לאחרונה אתם רואים כתמי עובש סמוך לפנלים בביתכם? או שאולי פתאום חשבון המים שלכם גדול במיוחד? קיימות אינדיקציות רבות לכך שמצע החול מתחת לרצפות שלכם צבר מים. במקרה וזהו המצב בביתכם חשוב מאוד שתעזרו באיש מקצוע המתמחה בייבוש תת רצפתי וטפלו בבעיה בהקדם. מדוע מדובר בבעיה כל כך קריטית וכיצד בעל מקצוע מתאים יוכל לסייע לי? כל זאת ועוד בכתבה הבאה.

חמישי, 26 נובמבר 2020 07:52

ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף

נכתב ע'י

אחד הדברים הכי חמורים שעונת החורף מביאה איתה היא הרטיבות. הגשם הוא כמובן ברכה ומדינת ישראל זקוקה לכמה שיותר ממנו לאורך עונת החורף, וכמובן שככל שיהיו לנו יותר מים ככה יהיה יותר טוב, אבל כשמדברים על נזקי הגשם מדברים על נזקים לא פשוטים. בתים, משרדים ובכלל מבנים שלא ערוכים לחורף ולגשמים שהוא מביא איתו, עלולים למצוא את עצמם מתמודדים עם בעיות כמו רטיבות, ויהיו צריכים להזמין שירותים כמו ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף, איתור נקודת רטיבות ועוד.

עמוד 1 מתוך 6