למידע ופרטים נוספים התקשרו

phone3

ימים א'-ה' 08:00-17:00

ימי ו' וערבי חג 08:00-12:00

מאמרים

חמישי, 06 אוגוסט 2020 17:02

גלאי רטיבות

נכתב ע'י

היכנסו אל חדר האמבטיה שלכם ונסו להסתכל עליו בעיניים בוחנות. איך הוא נראה לכם – נקי? מטופח? במצב טוב? במבט כללי כנראה שכן, אבל עכשיו בואו ונעשה ניסוי אחר. התקרבו אל הקירות ונסו לראות האם הם נפוחים יותר במקומות מסויימים? האם קיימים כתמי עובש על גבי הקירות והתקרה? והכי חשוב – האם אתם מבחינים בריח חריף שיוצא מן הקירות? אם אתם שמים לב לאחד או יותר מהדברים שציינו כאן כרגע, כדאי מאוד שתזמינו בעל מקצוע שוכל להשתמש בגלאי רטיבות ויבין האם מדובר בבעיה שיש לפתור תכף ומיד. אז מהו גלאי רטיבות ואיך הוא עוזר? כל מה שצריך לדעת נמצא כאן במאמר הקרוב.

חמישי, 06 אוגוסט 2020 16:59

גילוי רטיבות בבית

נכתב ע'י

רטיבות בקירות נחשבת לאחד מליקויי הבניה הגרועים ביותר שיש. היא עלולה להיות מתחת לריצוף או בתוך קירות המבנה ונגרמת מסיבות שונות, בין היתר עקב חדירה של מי גשמים או פיצוץ פנימי בצנרת מערכת הביוב ונזילה פנימית. היא עלולה לגרום לנזק משמעותי במהירות, ועל כן החל מהרגע שבו אתם חושדים לקיומה של רטיבות או שגיליתם אחת כזאת, טפלו בה בהקדם האפשרי. במידה והיא לא תטופל בהקדם באמצעות בעל מקצוע מומחה, העיכוב עלול לגרום לכם נזקים כספיים רבים שילכו ויגדלו.

חמישי, 06 אוגוסט 2020 16:55

בעיות רטיבות בבית

נכתב ע'י

רטיבות בבית יכולה להתבטא במגוון רחב של דרכים. לעיתים תכנסו לחלל המגורים שלכם ותראו שלולית גדולה, כתמים מוזרים על הקירות, טיפות מים שיוצאות מהתקרה ולפעמים אפילו לא תבחינו בשום התרחשות מיוחדת. מכיוון שהרמזים לבעיות רטיבות הם כה רבים ומגוונים ומכיוון שהנזקים שעשויים להתעורר בשל רטיבות בבית הם גדולים ולעיתים אף מסכני חיים חשוב שתכירו את הגורמים לבעיות רטיבות, את הנזקים הפוטנציאלים ואת הדרכים השונות לטיפול ואיתור בעיות שכאלו בביתכם.

חמישי, 06 אוגוסט 2020 16:51

בדיקת רטיבות

נכתב ע'י

בתים רבים, חדשים או ישנים כאחד, מתמודדים עם כל מיני בעיות תחזוקה שנוצרות עם השנים. אחת הבעיות הנפוצות ביותר היא בעיית הרטיבות, שבכל חורף מחדש תוקפת את הבתים השונים בישראל עם נזילות מכל מקום, עובש, ריח רע והשפעות בריאותיות מאוד לא פשוטות. הרבה פעמים הרטיבות לא נראית לעין, ויש לה רק סממנים ויזואלים שעלולים להצביע על ההימצאות שלה בקירות או בתקרה. כדי להיות בטוחים שמדובר בה, או כדי דווקא לשלול את הבעיה הזו, כדאי מאוד לבצע בדיקת רטיבות שתוכל להצביע על מקור הבעיה וכמובן גם להתמודד איתה ולהיפטר ממנה. אז איך עושים בדיקת רטיבות? כל מה שצריך לדעת עליה נמצא כאן במאמר הבא.

חמישי, 06 אוגוסט 2020 16:47

בדיקת צנרת עם מצלמה

נכתב ע'י

אחד מהדברים היותר לא נעימים שיכולים להתרחש במגורים בדירה הוא מציאת כתם רטיבות המעיד על נזילה. נזילה יכולה להיות גלויה או סמויה, כאשר חשבון מים מנופח או לחילופין סימני רטיבות על הקיר יעידו כי עליכם לבדוק את הנושא במהירות. הרטיבות שנגרמת מהנזילה עלולה לגרום לנזקים לא נעימים, בין אם למבנה עצמו, באמצעות גרימת נזק לקירות ולמרצפות ובין אם נזק בריאותי באמצעות שאיפה של עובש הנגרם מהרטיבות הממושכת. ככל שתחכו יותר עם איתור מקור הנזילה, כך הנזק יחמיר ומחיר התיקון יעלה.

שלישי, 28 יולי 2020 18:37

גלאי נזילות מים

נכתב ע'י

מהו גלאי נזילות מים, כיצד משתמשים בו, ובאילו אנשי מקצוע מומלץ להסתייע כשמגלים נזילות מים בבית? שאלות מצוינות, עליהן מייד ניתן את התשובות הרלוונטיות. חברת אינפרטק מזמינה אתכם להסתייע בשירותים השונים שלה, שכוללים בין היתר גם גילוי ואיתור של נזילות מים.

שלישי, 28 יולי 2020 18:33

חברה לבדיקת נזילות

נכתב ע'י

מחפשים אחר חברה לבדיקת נזילות ואיתור מקור של רטיבות בקיר? אולי רטיבות מתחת לרצפה? בין אם ככה או ככה, חברת אינפרטק תספק לכם את השירות המקצועי, היעיל והמהיר אל בדיקת נזילות מים באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם.
אם אתם מחפשים אחר חברה לבדיקת נזילות ולא מוכנים להתפשר על מקצועיותה, אתם לחלוטין צודקים. מאחר שנזילות מים יכולות להוביל לשלל נזקים מסוגים שונים ומגוונים ברחבי הבית והמבנה, אתם צריכים להסתייע אך ורק באנשי מקצוע מומחים בתחום האיתור נזילות מים, תיקונן ואיטומן אם צריך. אז בואו נדבר על בדיקת נזילות באמצעות מכשור טכנולוגי. כל מה שצריך לדעת לגבי בדיקת נזילות במבנים, איטום ומה שבין לבין:

שלישי, 28 יולי 2020 18:28

צילום תרמי לאיתור נזילות

נכתב ע'י

צריכים צילום תרמי לאיתור נזילות? חברת אינפרטק תספק לכם את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר עבור גילוי ואיתור של נזילות מים, אך גם את השירות המקצועי ביותר שתוכלו לאתר. בואו נדבר על נזילות מים ב-2020 – האם צריך לשבור את הקירות בכדי לגלות את מקור הנזילה הסמויה מן העין?

שלישי, 28 יולי 2020 18:24

מגלה נזילות מים

נכתב ע'י

צריכים מגלה נזילות מים במיידי, אולי אפילו בכדי להגיש הוכחות לבית המשפט בגין גרימת נזקי מים לביתכם? יש עם מי לדבר ויש אל מי לפנות, צוות המומחים של חברת אינפרטק יסייע לכם בכל מה שדרוש בכדי שתבואו על פיצוייכם.
חברת אינפרטק מספקת את השירות של איתור נזילות מים בכל מבנה ומבנה, כולל בדק בית כללי וביקורות מבנים. אנחנו מספקים את השירותים המדויקים ביותר, ואנחנו נשלח אליכם מגלה נזילות מים מקצועי אשר מגיע עם הציוד הטכנולוגי הכי מתקדם לאיתור נזילות. בין אם גיליתם נזילת מים בביתכם, או שמא אתם חושדים שיש נזילת מים בביתכם, אנחנו ניתן את ההוכחה הסופית והחותמת כי אכן מדובר, או לא מדובר בנזילות של תשתיות, צינורות בקירות הבית, קווי ביוב ועוד.

שני, 20 יולי 2020 17:05

מכשיר לאיתור נזילות מים

נכתב ע'י

אם לאחרונה אתם חווים טפטופים בבית ממקור בלתי מזוהה, הגיע הזמן להפסיק לדחות את התיקון, שכן כנראה מדובר בתיקון מסוג גילוי נזילות מים, איטום ותיקונן. מכשיר לאיתור נזילות מים, הוא למעשה מצלמה תרמית, שבה ניתן להשתמש בכדי לאתר נזילות סמויות.
מחפשים אחר חברת איטום מומלצת? רגע לפני שאתם קוראים לאנשי איטום, אנחנו ממליצים לכם להיות בטוחים שאתם מזמינים את השירות הנכון. בעוד שתקלות מסוימות יצריכו ממכם קריאה לאינסטלטור שיבצע תיקוני נזילות יחסית פשוטים, במקרים אחרים אתם תצטרכו להשתמש בטכנולוגיות ובמכשירים לגילוי הנזילה עצמה. בואו נסביר את זה קצת יותר לעומק. כל מה שצריך לדעת לגבי נזילות מים, איטום, תיקון ומה שבין לבין:

עמוד 1 מתוך 4