תיקון צנרת ביוב ללא חפירה

בעיות בצנרת הביוב הן מקור לעוגמת נפש רבה. בעבר, תיקוני צנרת ביוב היו כרוכים בחפירה לאורך הצנרת, מה שהתבטא בהרס חלק ניכר מחצר הבית, בפגיעה במדרכות ובחניות וכיוצא באלה. היום, לעומת זאת, ניתן לתקן צנרת ביוב ללא חפירות מיותרות. חברת אינפרטק מבצעת את כל סוגי עבודות הצנרת תוך שימוש בידע, בכלים ובטכנולוגיה מתקדמים ועדכניים. כאשר מדובר בצנרת ביוב, אנו מיישמים שיטות מתקדמות, המאפשרות החלפה ותיקון של צינור ישן ללא צורך בחפירה לאורך קו הביוב.

פגיעה מינימלית בסביבה
הטכנולוגיה החדשה לתיקון צנרת ביוב ללא חפירה מאפשרת לנו לשמור על מינימום פגיעה בסביבה. הודות לכך, חצר הבית אינה נהרסת, וכך גם המדרכות והחניות. בזכות ההתקדמות הטכנולוגית, התיקונים מחדשים את הצנרת ומשפרים את ביצועיה למשך שנים ארוכות. אם בעבר, לאחר שצנרת הביוב הוחלפה נותרת עם חצר, עם מדרכה ועם חנייה אשר תיקונן וחידושן היו כרוכים בהוצאת סכומי כסף ניכרים ובאי נוחות, הרי שהיום ההוצאה היחידה שלך היא על החלפת הצינור. למעשה, מרגע שבוצע התיקון, תשתיות הבניין וסביבתו נשארים כפי שהיו, ושגרת החיים אינה נפגעת כתוצאה משיפוצים נוספים.

מבט פנימי של צינור ביוב

אבחון
בשלב הראשון, לאחר שהתקשרתם לחברת אינפרטק והצגתם בפני נציגיה את בעייתכם, יגיע אליכם נציג מקצועי מוסמך של החברה ויבצע בדיקה של הצנרת באמצעות ציוד צילום משוכלל, המיועד במיוחד למטרה זו. הבדיקה תאתר את מקום הבעיה בצנרת ואת גורם הבעיה, ובהתאם לכך יוצעו לכם הפתרונות האפשריים. ברובם המכריע של המקרים, ניתן לבצע את תיקון הצנרת בשיטות מודרניות ולשמור על חצר ביתכם מטופחת ויפה כפי שהייתה.

החלפת צינור
השיטה החדשה להחלפת צנרת ביוב ללא צורך בחפירה היא פשוטה ויעילה. לאחר איתור מקור הבעיה ולאחר שהבנו איזה צינור יש להחליף, נחפור שני בורות קטנים בתחילת הקו ובסופו. דרך אחד הבורות נכניס את הצינור החדש, כשבראשו ראש פלדה המפנה לצינור החדש את הדרך, ומפרק תוך כדי כך את הצינור הישן. הצינור החדש נמשך על ידי ראש הפלדה עד לצדו השני של הקו, ולאחר חיבור למערכת הביוב – התיקון הושלם. ממלאים את הבורות, ואתם נשארים עם צנרת משודרגת ומתוקנת ועם החצר שלכם בשלמותה, ללא חבלות או בורות מסוכנים. הצינור החדש חזק ועמיד במיוחד, ומיועד לעבוד בצורה תקינה למשך 100 שנים.

יתרונות השיטה

  • תיקון מהיר ונקי של צנרת הביוב, ללא פגיעה בחצר ובסביבת הבית.
  • הצנרת החדשה חזקה ועמידה במיוחד.
  • אין שימוש בחומרים נדיפים או מסוכנים.
  • אין צורך להמתין – לאחר שהצינור החדש חובר, צנרת הביוב שלכם שמישה באופן מידי.

מבנה צינור הביוב

CIPP – חידוש צנרת פגומה
בשיטה זו, לאחר אבחון הבעיה ומיקומה בצנרת יוחדר מכשיר מיוחד לצינור, אשר ישיב לו את צורתו המקורית, העגולה, על מנת שיוכל לתפקד כראוי. לאחר שהשבנו לצינור את צורתו, יוחדר שרוול מיוחד לתוך הצינור הישן, ימוקם באזור הפגיעה, ובעזרת לחץ מים או אוויר יהודק לצינור הישן באופן קבוע. לאחר שהשרוול הודק לצינור, הצינור תקין ופונקציונאלי כבעבר.

יתרונות השיטה

  • אין צורך בחפירה.
  • הצנרת הישנה אינה מפורקת, אלא חוזרת לצורתה המקורית.

טלאי
כאשר הבעיה נקודתית, ניתן להשתמש בשיטת הטלאי, שבה מוכן במקום טלאי במידה הנדרשת, אותו טובלים בשרף, עוטפים מסביב למתקן מתנפח ומחדירים לצינור הפגום. באמצעות ציוד צילום מיוחד מוודאים כי הטלאי ממוקם במקום הנכון, ומנפחים את המתקן המתנפח, שמהדק את הטלאי אל דפנות הצינור. לאחר שהשרף התייבש, מרוקנים את המתקן המתנפח מאוויר ומוציאים אותו. הטלאי עשוי מיריעת פיברגלס טבולה בשרף מיוחד למטרה זו. היריעה מתוכננת לשרוד בתנאי צנרת ביוב, והטלאי עמיד ל-50 שנה.

יתרונות השיטה

  • שיטה אידיאלית לתיקון פגיעה מקומית בצנרת.
  • התיקון חזק ועמיד.
  • תיקון ממוקד, שאינו גורם נזק או הפרעה לסביבה.

מבט על פנים הצינור במוניטור

שירות מעולה ומענה לכל בעיה
חברת אינפרטק מתמחה בתיקון צנרת הביוב על מגוון בעיותיה השונות, ופועלת במקצועיות, ביעילות ובאדיבות. צוות העובדים של החברה מקצועי, מוסמך ומיומן, והיחס שהוא מעניק אישי וחם. כאשר יש צורך להחליף או לתקן קטע בצנרת הביוב, הטכנולוגיות המתקדמות מאפשרות לנו לבצע את התיקון ללא פגיעה במראה חצר הבית וסביבתו. מרגע שהבנתם כי קיימת בעיה בצנרת הביוב שלכם, אין צורך להמתין – התקשרו מידית למשרדנו ותיענו במהירות.

לפרטים נוספים ולשאלות, התקשרו למספר הטלפון 03-9334436, ונשמח לעמוד לשירותכם.

איתור נזילות ותיקון צנרת מים ללא הרס
איתור נזילות ובעיות רטיבות
איתור נזילות תת קרקעיות
איתור נזילות בבריכות שחיה
צילום קווי ביוב - צילום צנרת ביוב
ייבוש תת רצפתי ושיקום נזקי מים
בדק בית וביקורת מבנים

מאמרים נוספים

פיקוח עבודה עליון

פיקוח עבודה, תהליך הביצוע פיקוח עבודה הנדסי מאפשר למזמין השירות להיות רגוע כי איכות העבודה, טיב החומרים ומפרטי העבודה אכן יושלמו בהתאם לתכניות ולמפרטים שנקבעו

איתור ריחות רעים באמצעות בדיקת עשן

ריחות רעים כמו ריח של ביוב בבית או במשרד, פוגעים באיכות החיים ובמקרים מסויימים עלולים להוות סיכון בריאותי. חברת אינפרטק מתמחה באיתור ריחות רעים באמצעות

ייעוץ משפטי וכתב כמויות

המחלקה המשפטית המחלקה המשפטית נותנת מענה ללקוחות ולבתי משפט בכמה רבדים: חוות דעת טרום הליך משפטי, חוות דעת במסגרת הליך משפטי תלוי ועומד וחוות דעת

חוששים מנזילה?

צוות המומחים שלנו נותן שירות בכל חלקי הארץ!

רוצה שנחזור אליך?

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי: