חוששים מנזילה?

צוות המומחים שלנו נותן שירות בכל חלקי הארץ!

רטיבות בקיר

החורף היא עונת השנה שלה כל מדינת ישראל מחכה בשקיקה מדי שנה ושנה. היא מביאה איתה גשמי ברכה שממלאים את הכנרת, ממלאת את הנחלים במים זורמים וגורמת לטיולים של עונת האביב להיות הרבה יותר מעניינים עם מפלים מהממים ומעיינות מרהיבים. אולם מעבר לכל היופי הזה, עונת החורף והגשמים מביאים איתם גם בעיות מאוד לא נעימות כמו רטיבות בתקרה, רטיבות בקיר, גרימת נזק למרזבים ועוד. על מנת להתמודד עם כל אלו, תצטרכו להזמין אליכם איש מקצוע שיוכל לטפל בבעיה. אז מה עושים כאשר מוצאים רטיבות בקיר?

רטיבות בקיר – איך אפשר לשים לב לזה?

רטיבות בקיר, להבדיל מהרבה פגמים אחרים בבית, היא בעיה שמאוד נראית לעין. בראש ובראשונה יופיעו כתמים של עובש בצבעים ירקרקים או אפרפרים שמיד ימשכו את תשומת הלב שלכם. כתמי העובש הללו יופיעו בעקבות הרטיבות ההולכת ומצטברת בקיר שלכם. בנוסף, יופיעו טיפות שזולגות על גבי הקיר ולאורכו, ותוכלו לשים לב אליהן אם תסתכלו היטב על הקיר.

לאלמנטים הויזואלים יתווספו גם אלמנטים נוספים כמו ריח חריף של רטיבות, שבדרך כלל לא חומק מהאף של אף אחד. מדובר על ריח חזק שמוכר לנו, למשל, ממכונת כביסה ששכחנו לפנות והבגדים שנמצאים בתוכה נותרו רטובים ובאותו המנח למשך זמן ארוך.

מדובר כאן על בעיה הרבה יותר חמורה

היינו עוד מסוגלים להגיד לכם להמתין עם הטיפול בבעיה, אבל רטיבות בקיר היא בעיה הרבה יותר גדולה מאשר סתם קצת מים על הקיר. מדובר על בעיה שאם לא תטפלו בה במהירות, היא עלולה להפוך מהר מאוד גם לבעיה בריאותית. העובש והריח הנוצר מהרטיבות מביאים איתם חומרים לא מאוד בריאים, ואתם עלולים למצוא את עצמכם שואפים אותם, וחבל.

רטיבות בקיר – פשוט תפתרו את הבעיה

רטיבות בקיר היא בעיה חמורה כאשר היא מופיעה, אבל הטיפול בה הוא פשוט ולא יצריך מכם כאבי ראש גדולים. בעלי מקצוע רבים מציעים היום שירות של זיהוי רטיבות בקיר על פי נקודת המקור שבו היא מתחילה, תוך שימוש בכלים מתקדמים וטכנולוגיות חדשניות. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש בחומרים שיאטמו את הקירות, התקרה וגג המבנה, כך שלא תצטרכו להתמודד שוב עם תופעת רטיבות בקיר לעוד הרבה מאוד זמן.

הכל זה מלמעלה

לא, אנחנו לא מתכוונים כאן לשיר של דודו אהרון, אלא כשמדברים על רטיבות בקיר בדרך כלל מדברים על בעיה שמתחילה מלמעלה – מהגג או מהתקרה. במקרים כאלו חשוב שבעל המקצוע יזהה שמדובר בנקודת מקור גבוהה יותר שממנה מתחילה בעיית הרטיבות בקיר, וידע לטפל בה במקצועיות – משלב איתור נזילות ועד שלב התיקון.

היום קיימים מכשירים מאוד מתקדמים ואלקטרונים שיכולים במדידה פשוטה וקצרה לזהות את הנקודה הזו, ובעל מקצוע שיודע מה הוא עושה יוכל לעשות זאת בקלות ובלי בעיות.

איך בוחרים בעל מקצוע לביצוע העבודה?

רטיבות בקיר יכולה להיפתר בקלות וביעילות במידה ובוחרים את בעל המקצוע הנכון. אדם לא מקצועי עלול לגרום לרטיבות בקיר לא רק להישאר כפי שהיא אלא אפילו להחמיר את הבעיה, ולכן חשוב מאוד כבר בזמן הבדיקות שלכם לוודא שאכן מדובר על מישהו מומלץ, עם ניסיון, הכשרה מתאימה וכמובן מחירים הוגנים.

ניתן לחפש ברחבי האינטרנט אחר בעלי מקצוע שיוכלו להתמודד עם בעיית הרטיבות בקיר ביעילות, לקבל המלצות מבני משפחה או מחברים שכבר התמודדו עם הבעיה. בנוסף, מומלץ להרים טלפון אל איש המקצוע שבו אתם מתעניינים ולהבין האם מדובר באדם שירותי ונעים או דווקא במישהו שמשרה עליכם אווירה לחוצה ולא נעימה.

עוד טיפ לבחירת איש מקצוע

בחירת איש מקצוע יכולה להיעשות גם בהתחשב במימד נוסף ולא פחות חשוב – מישהו שיש לו את כל הכלים לבצע את כל התיקונים שאתם זקוקים להם בבת אחת. למשל, העסקה של חברה שיודעת להתמודד עם רטיבות בקיר גם ברמת האיתור, גם ברמת התיקון, גם ברמת הייבוש וגם ברמת השיקום – יכולה להיות העסקה חכמה שתתן לכם את כל הכלים בבת אחת.

בנוסף, חברה בעלת הידע והכלים המתאימים לביצוע הפעולות האלו תדאג לכך שלא יתבצע הרס או שבירה של קירות, צינורות או אריחים בבית שלכם. בשימוש במגוון המכשירים המתקדמים ביותר כמו סיב אופטי עם מצלמה איכותית או מצלמה טרמית, יוכלו עובדי החברה לאתר את כל התקלות שצריך, כמו איתור נזילות, ולהחזיר את הקירות שלכם למצבם התקין.

רוצה שנחזור אליך?

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי: