רטיבות בבית? בואו ללמוד על אפשרויות הטיפול המקצועיות והמתקדמות ביותר

רטיבות באחד מחדרי הבית היא תופעה לא נעימה ואף מסוכנת אשר עשויה להופיע בכל חדר, מכל סוג וגודל. נהוג לחשוב שתופעת רטיבות מתרחשת בעיקר בחודשי החורף, אולם לא רק – רטיבות עשויה להופיע על קירות הבית או במיקומים אחרים בכל ימות השנה, בעקבות מגוון סיבות ותנאים. הנה כמה פרטים מעניינים על תופעת רטיבות וגם, על דרכים חדשניות ומקצועיות לטיפול בה.

רטיבות היא תופעה שעשויה להופיע בכל זמן ובכל בית, גם אם אנחנו מתגוררים במבנה מגורים חדש. רובנו נתקלנו בתופעה זו– רטיבות בקיר חיצוני או רטיבות בקיר פנימי, כזו שמתגלה על ידי מגוון סימנים חיצוניים כמו הופעת טחב, ריקבון, תפרחת על הקירות ועוד. אכן, תופעה לא נעימה. רטיבות בקיר פנימי אומנם מתגלה במהירות אולם לעיתים היא סמויה ולכן, חושב כל כך לבצע בדיקת רטיבות תקופתית באופן רציף ושוטף.

רטיבות בבית – על הסיכונים

רטיבות בבית היא תופעה שיכולה בהחלט לסכן את המבנה שבו היא מופיעה וגם, את הדיירים מסביבה. רטיבות בקיר פנימי או על גבי אחד מקירות הבית, עשויה להזיק רבות לקיר עצמו ולמבנה הכולל – רטיבות בקיר מחלישה את עמידות המבנה והקיר, גורמת להתקלפויות ולסדקים ומעבר לכך, גם פוגעת פגיעה משמעותית בויזואליות של כל חלל. כיום, ניתן לבצע בדיקת רטיבות באופן פשוט ויעיל, על ידי מגוון טכנולוגיות מתקדמות שמותירות את המשטחים נקיים ושלמים ולא דורשות כלל לבצע הרס כלשהו בקירות, בצנרות ובתשתיות הבית.

השיטות החדשניות לבדיקת רטיבות

מבין השיטות החדשות והמקצועיות ביותר לבדיקת רטיבות או בעיות איטום וצנרת, ניתן למצוא מגוון סריקות טרמיות המתבצעות על ידי צילומי אינפרא אדום. בדיקת רטיבות זו, מאפשרת לאנשי המקצוע לגלות בקלות את מקור הרטיבות על ידי תמונות צבעוניות המדמות בדיוק את האזורים הבעייתיים. על ידי כך ניתן לטפל כיום בתופעת רטיבות בקיר או בכל מבנה אחר באופן נקודתי וממוקד. בנוסף, מתאפשרת כיום החדרה של סיבים אופטיים ייחודיים לקירות פנימיים או לצנרות לגילוי ואיתור רטיבות ונזילות. גם כאן יתרונות השיטה משמעותיים, בכך שאינם דורשים שבירת קירות או רצפות בדרך לאיתור הנזילה.

תכירו את חברת אינפרטק – החברה המתקדמת לאיתור ולטיפול בבעיות רטיבות ונזילות

אינפרטק היא חברה מקצועית ומוכרת המתמחה באיתור ותיקון בעיות איטום וצנרת הגורמות לנזילות, רטיבות ועוד. לרשות החברה עומדים צוות מומחים אשר מנוסים בהתמודדות עם כלל סוגי בעיות איטום, במגוון מבנים ומיקומים. אינפרטק משתמשת בעבודתה בטכנולוגיות החדשניות ביותר, מעניקה שירות בפריסה ארצית ומציעה ללקוחותיה שירותים ייחודיים ומובילים כמו איתור נזילות בבריכות שחיה, סריקת ארונות חשמל ועוד.

איתור נזילות ותיקון צנרת מים ללא הרס
איתור נזילות ובעיות רטיבות
איתור נזילות תת קרקעיות
איתור נזילות בבריכות שחיה
צילום קווי ביוב - צילום צנרת ביוב
ייבוש תת רצפתי ושיקום נזקי מים
בדק בית וביקורת מבנים

מאמרים נוספים

פיקוח עבודה עליון

פיקוח עבודה, תהליך הביצוע פיקוח עבודה הנדסי מאפשר למזמין השירות להיות רגוע כי איכות העבודה, טיב החומרים ומפרטי העבודה אכן יושלמו בהתאם לתכניות ולמפרטים שנקבעו

איתור ריחות רעים באמצעות בדיקת עשן

ריחות רעים כמו ריח של ביוב בבית או במשרד, פוגעים באיכות החיים ובמקרים מסויימים עלולים להוות סיכון בריאותי. חברת אינפרטק מתמחה באיתור ריחות רעים באמצעות

ייעוץ משפטי וכתב כמויות

המחלקה המשפטית המחלקה המשפטית נותנת מענה ללקוחות ולבתי משפט בכמה רבדים: חוות דעת טרום הליך משפטי, חוות דעת במסגרת הליך משפטי תלוי ועומד וחוות דעת

חוששים מנזילה?

צוות המומחים שלנו נותן שירות בכל חלקי הארץ!

רוצה שנחזור אליך?

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי: