חוששים מנזילה?

צוות המומחים שלנו נותן שירות בכל חלקי הארץ!

מאתר נזילות

באמצעות טכנולוגיה מתקדמת (גם באינפרה אדום), מאתר נזילות יהיה מסוגל להגיד לכם בדיוק היכן מתרחשת נזילת מים במבנה, בתשתיות, בתוך הקירות, מתחת לרצפה וכו'. כל עוד קיימת נזילת מים בבית, תהיה שיטה לאתר אותה ולתקנה.
כנראה שאין הרבה דברים יותר מרגיזים מאשר טפטופים בלתי פוסקים בבית, במיוחד כאשר הטפטופים מגיעים ממקור בלתי ידוע. וכמשברים על נזילות מים סמויות מן העין, מדברים על הצורך בשירותיו של מאתר נזילות מים. אותו איש מקצוע בתחום של איתור נזילות מים, יגיע אליכם הביתה עם הציוד המתקדם והטכנולוגי, שבעזרתו יהיה ניתן לגלות את המיקום המדויק של נזילת המים. ואם כבר מדברים על קריאה לאיש מקצוע אליכם הביתה, חשוב לציין בקצרה את הסיכונים הפוטנציאליים הכרוכים בכך.

מה חשוב לדעת לפני קריאה של מאתר נזילות מים?

חשוב מאוד לדעת, כשאתם מזמינים אליכם הביתה אנשי מקצוע (לא משנה באיזה תחום), אתם צריכים לוודא שאתם מכניסים אליכם הביתה אנשי מקצוע וחברות בעלי ובעלות מוניטין. לא פעם, אנחנו שומעים סיפורים על כל מיני נוכלים ושודדים, שרק מחפשים אחר תירוץ לחדור ולהיכנס לביתם של אנשים, להתרשם מהבית ולבצע פריצה בשלב מאוחר יותר.
שימו לב, הימנעו מלהזמין אנשי איטום או מאתרי נזילות שאין ביכולתם להציג בפניכם הסמכות רלוונטיות ואישורי עבודה. בנוסף לכך, רגע לפני שאתם מזמינים הביתה מאתר נזילות, בקרו באתר האינטרנט של אותו בעל מקצוע או חברה ובית עסק, כך שתוכלו לוודא כי מדובר בשירותי איתור נזילות כשרים ולגיטימיים.

תבדקו עד כמה מקצועית חברת האיטום וגילוי נזילות המים

בימינו, לכל חברה שמכבדת את עצמה אמור להיות אתר אינטרנט פעיל, ככה שאם אין אחד כזה, זהו דגל אדום. לידיעתכם, מאתר נזילות יגיע אליכם עם מצלמות תרמיות הפועלות בשיטה של אינפרה אדום, אך ישנן גם שיטות אחרות לגילוי של נזילות מים.
בכל מקרה, בין אם הנזילה מתרחשת במיקום כזה או אחר במבנה, יהיה ניתן גם לתקנה בהתאם. אם במקרים מסוימים גילוי נזילת המים יהיה במקומות גלויים וברורים, הרי שבמקרים אחרים יהיה ניתן לאתר נזילות מים אשר נחשבות סמויות מן העין.

אבל אני רואה כתם רטוב על הקיר! אז מה ז"א נזילות סמויות מהעין?

חשוב להבין, אם למשל יש לכם רטיבות בקיר ואתם רואים בדיוק היכן הרטיבות מתרכזת, זה עדיין לא אומר שאתם יודעים באיזה סוג של נזילה מדובר. במילים אחרות, גם אם אתם רואים כתם ענק ורטוב על הקיר ואתם יכולים להצביע עליו, אתם למעשה עדיין מתמודדים עם נזילת מים סמויה מהעין.
ייתכן שצינור פנימי התפוצץ בתוך הקיר, אולי בכלל הרטיבות מגיעה מהשכנים. לא יהיה אפשרי לדעת זאת לפני שמפעילים את הציוד הטכנולוגי והמתקדם לגילוי נזילות מים. ובנקודה זו אנחנו רוצים לציין, אתם צריכים לקחת בחשבון שההפעלה של הציוד הטכנולוגי הזה עולה כסף.

מה לקחת בחשבון לפני הפעלת מצלמה תרמית לגילוי נזילות סמויות?

חשוב לדעת, ברגע שטכנולוגיה כמו מצלמות תרמיות מופעלת, היא מתחילה לעלות כסף. במילים אחרות, ברגע שהופעלה המצלמה התרמית, בדרך כלל יהיה צורך לחייב את הלקוח. גם אם הוא ביקש לכבותה עוד לפני גילוי נזילת המים מכל סיבה שהיא.
אנחנו מזמינים אתכם להסתייע בנו, חברת אינפרטק, שמספקת שירותי גילוי נזילות מים תוך מתן השירות האדיב ביותר. אנחנו נגיע, נאתר את הנזילה, נתקנה אם צריך ונשאיר אתכם מרוצים. אנחנו לעולם לא נחתור להפעלת טכנולוגיה יקרה, אלא אם יהיה בכך צורך. בהצלחה!

רוצה שנחזור אליך?

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי: