למידע ופרטים נוספים התקשרו

ייבוש רטיבות מתחת לריצוף

שלישי, 01 דצמבר 2020 13:38

ייבוש רטיבות מתחת לריצוף

עונת הקיץ הגיעה אלינו ממש בימים האחרונים אחרי חורף ארוך, גשום מהרגיל ומלא במים. גם בבניינים ישנים וגם בבניינים חדשים, הרבה אנשים נאלצו להתמודד עם חדירת נוזלים אל תוך הבית, נזילות בשטחי הבית השונים ובמקרים הגרועים אפילו יותר – נזילות שהפכו לרטיבות קבועה שנשארה מתחת לריצוף. להבדיל מכביסה שיכולה להתייבש בשמש של הקיץ הישראלי, רטיבות מתחת לריצוף לא יכולה לעבור כך מעצמה, וכדי להתמודד איתה תצטרכו להזמין איש מקצוע שיבצע פעולה של ייבוש רטיבות מתחת לריצוף.

ברוכים הבאים אל "תסמונת הבית החולה"

אחרי החורף הבית שלנו עלול לצאת במעין פוסט טראומה שנגרמת מהרטיבות שנוצרה אצלו במהלך עונת הגשמים. כמות המים שחדרה את קירות הבית היא כמות גדולה מאוד שהשתלטה על המבנה, והיא לא תזוז משם עד שלא תטפלו בה. אנשים רבים לא מודעים לבעיה הזאת, ומכאן הבית שלהם מקבל את תסמונת הבית החולה.

תסמונת הבית החולה היא תסמונת המתארת בית מלא בטחב, עובש, רמת לחות גבוהה, ריחות חזקים של רטיבות, התרופפות האריחים, איכות האוויר שנפגמת ועוד אלמנטים שעלולים לא רק להשפיע על מדד ה"נעים" או "לא נעים" שבבית, אלא ממש לפגוע בבריאות של החיים בבית.

ייבוש רטיבות מתחת לריצוף

כדי לא להגיע למצב הקיצוני הזה, כדאי מאוד להזמין איש מקצוע שיבצע ייבוש רטיבות מתחת לריצוף. בעבר היה מדובר על סיפור ממש לא נעים הכולל את הרמת האריחים, החלפת החול, שבירת הרצפה ואפילו החלפה של כל מערכת האינסטלציה – כל זה בגלל בעיה אחת קטנה. מתואר כאן מצב שאף אחד לא היה רוצה לחוות, שהיה ממש כמו מיני שיפוצים בבית.

אולם היום, שנת 2020, הטכנולוגיות המתקדמות מאפשרות לעבודת הייבוש רטיבות מתחת לריצוף להתבצע ביתר קלות. מכונה חכמה מאתרת את איזור הרטיבות, מתמקמת מעליו ומחדירה צינורות ואקום אל האיזור. באמצעות וואקום נשאבים כל הנוזלים הספוגים בחול ומותירים את הבית שלכם יבש, נקי והכי חשוב – בריא יותר עבורכם.

איך עושים את זה?

אז לפני שמבצעים ייבוש רטיבות מתחת לריצוף, אנשי המקצוע יצטרכו להגיע אליכם הביתה ולמדוד כמה דברים שיסייעו להם להבין באילו כלים הם צריכים להשתמש על מנת לפתור את הבעיה. בשלב הראשון תתבצע בדיקה של אחוזי הלחות במעבדה. במעבדה נמצאים כלים שמאפשרים מדידה מדויקת של רמת הלחות שנמצאת בקרקע.

בשלב השני תתבצע בנייה של תכנית שיקום המותאמת באופן אישי לנזק הקיים אצלכם מתחת לרצפה. בהתאם לכמות הלחות, כמות הנוזלים וגורמים נוספים תיקבע תכנית השיקום, שעשויה לכלול בין היתר שימוש במכונת ייבוש רטיבות מתחת לריצוף, מפזרי חום, מפוחים מכל מיני סוגים, ייבשני עיבוי ועוד.

ביצוע העבודה ובדיקת יעילות

בשלבים הבאים העבודה תתבצע וכן תתבצע בדיקה נוספת של אחוזי הלחות הרלוונטים לאחר ביצוע של ייבוש רטיבות מתחת לריצוף, כך ניתן יהיה לדעת שהעבודה בוצעה כהלכה וללא שום תקלות. עוד לפני כל אלו – חשוב לוודא שאתם בוחרים איש מקצוע מיומן ובעל ניסיון שיוכל לבצע את העבודה עבורכם בצורה לא פחות ממושלמת. בחירה של איש מקצוע שלא בטוח במה שהוא עושה, עלולה לגרום נזקים אפילו גדולים יותר בהמשך, ובמקרים הגרועים באמת – אתם עלולים להיכנס כאן לסאגה של החלפת החול והריצוף כולו – עניין שהוא גם יקר יותר, גם מסורבל יותר ומעל הכל – מיותר.

לכן, חשוב לבדוק שאיש המקצוע מחזיק בתעודות ההסמכה הרלוונטיות, שיש עליו המלצות טובות ברחבי האינטרנט וכמובן שהמחיר שהוא גובה הוא לא יקר יותר מהמחיר הממוצע בתחום.

ייבוש רטיבות מתחת לריצוף - המלצה על בעלי מקצוע

אנחנו שמחים להציג בפניכם טיפ זהב בעניין הזה, כדי שלא תצטרכו לשבור את הראש ולחפש יותר מדי בעצמכם. ההמלצה שלנו היא לבחור בחברה שמתמחה בתיקונים כמו ייבוש רטיבות מתחת לריצוף, ושיש לה את כל הכלים, הידע והניסיון כדי לבצע את כל הפעולות הקשורות בכך. חברה לא מקצועית עלולה לשבור קירות, אריחים או צינורות כדי להגיע לשורש הבעיה, אולם חברה מקצועית לא תצטרך לבצע שום הרס מסוג כזה או אחר על מנת לאתר את הבעיה וכדי להתמודד איתה.

שילוב של כלים מתקדמים כמו מצלמות טרמיות, סיבים אופטים עם מצלמות איכותיות ועוד, יאפשרו לבעלי המקצוע להשאיר את הבית שלכם נקי ומסודר בדיוק כמו שהוא, ובאמצעות קידוח של חריצים קטנים להצליח לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר, עד לרמה שבכלל לא תרגישו שבוצעה עבודת תיקון בבית שלכם. כן, זה עד כדי כך פשוט. שיהיה בהצלחה!

קרא 647 פעמים עודכן לאחרונה ב שלישי, 01 דצמבר 2020 13:41