חוששים מנזילה?

צוות המומחים שלנו נותן שירות בכל חלקי הארץ!

חברה לבדיקת נזילות

מחפשים אחר חברה לבדיקת נזילות ואיתור מקור של רטיבות בקיר? אולי רטיבות מתחת לרצפה? בין אם ככה או ככה, חברת אינפרטק תספק לכם את השירות המקצועי, היעיל והמהיר אל בדיקת נזילות מים באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם.
אם אתם מחפשים אחר חברה לבדיקת נזילות ולא מוכנים להתפשר על מקצועיותה, אתם לחלוטין צודקים. מאחר שנזילות מים יכולות להוביל לשלל נזקים מסוגים שונים ומגוונים ברחבי הבית והמבנה, אתם צריכים להסתייע אך ורק באנשי מקצוע מומחים בתחום האיתור נזילות מים, תיקונן ואיטומן אם צריך. אז בואו נדבר על בדיקת נזילות באמצעות מכשור טכנולוגי. כל מה שצריך לדעת לגבי בדיקת נזילות במבנים, איטום ומה שבין לבין:

האם יש צורך לשבור את הקירות בבית בכדי לאתר נזילות מים?

אם כרגע היינו חיים בשנים קודמות ל-2020, היינו המומים מהעובדה שצריך להרוס קירות בכדי לאתר ולתקן נזילות מים. נכון לשנת 2020, כיום כבר אין שום צורך להרוס את קירות הבית בכדי לגלות נזילות מים. מאחר שכיום קיים ציוד טכנולוגי ושיטות טכנולוגיות מתקדמות ביותר, לא תתבצע שום הריסה בביתכם, לא של קירות ולא של מרצפות.
חשוב לציין, רטיבות ונזילות בבית יכולות להתגלות לא רק בקירות ובתקרת הבית, אלא גם תחת ריצוף. במקרים שבהם אתם מגלים נזילות מים מתחת לריצוף הבית, כמובן שיהיה כדאי גם לבקש את השירות של ייבוש תת רצפתי.

אינפרטק שירותי בדיקת נזילות באמצעות ציוד תרמי ומצלמות

בין אם אתם צריכים את השירות של בדיקת נזילות, או שמא אתם צריכים את השירות של איטום מבנים וייבוש קירות ורצפות, חברת אינפרטק תהיה שם בכדי לסייע לכם בצורה המקצועית ביותר ובאופן המדויק. אנחנו מזמינים אתכם להכיר את שיטות העבודה הטכנולוגיות שלנו, שכוללות גם שימוש במצלמות תרמיות מסוג אינפרה אדום.
בעזרת ציוד תרמי מסוג זה, אנחנו למעשה עובדים בשיטה של גילוי נזילות באמצעות חום. אנחנו מתבוננים במצלמה התרמית, מקבלים את הנתונים שהיא מספקת, מנתחים אותם ומאתרים את הנזילה בצורה המדויקת ביותר.

אנחנו מספקים ממצאים כתובים עבור בית המשפט

חשוב לציין בנקודה זו, אם במהלך תהליך איתור הנזילה יתגלה כי מקור הנזילה הוא ממקום אחר (למשל מכיוון השכן), אנחנו גם נספק לכם עובדות חותכות עבור בית המשפט. אתם תוכלו לתבוע בגין נזקי מים, ובצמוד לתביעה שלכם אתם תוכלו להגיש את הממצאים הרשמיים והמדויקים שאנחנו מספקים.
זה כביל בבי משפט, ויותר מזה, כל שופט או שופטת ירצו לראות את הממצאים האלו בכדי להכריע בפסק הדין שלכם. אינפרטק מספקת שירותי איטום מבנים, וזאת בצמוד לאיתור ותיקון הנזילות של המים בביתכם, או בכל מבנה מסוג אחר.

אילו עוד סוגי שירותים חברת אינפרטק מספקת?

במקרים רבים, אנשים צריכים את השירות של איטום מבנים חיצוני, מה שמחייב חברה לבדיקת נזילות לפעול בהתאם ובאמצעות סנפלינג. אם לא ניתן לבצע איטום חיצוני עם סנפלינג, כמובן שיהיה אפשרי להשתמש בשיטות אחרות, לרבות מנופים, מנופי סל אדם, במות הרמה וכו'.
בין אם אתם צריכים את השירות הזה או האחר אשר מוצע בסל השירותים שלנו, אנחנו מזמינים אתכם לקבל מאיתנו כבר היום הצעת מחיר קונקרטית ומשתלמת לאיטום מבנים, בדיקת נזילות מים, תיקון נזילות מים, צילום תרמי של תשתיות ביוב ועוד. חברת אינפרטק היא חברה לבדיקת נזילות, שמציעה שירות בעל מוניטין וניסיון מקצועי. אנחנו לעולם לא מתפשרים על תהליכי העבודה הכי מקצועיים שניתן לספק ללקוחותינו. בהצלחה!

רוצה שנחזור אליך?

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי: