חוששים מנזילה?

צוות המומחים שלנו נותן שירות בכל חלקי הארץ!

גלאי נזילות מים

מהו גלאי נזילות מים, כיצד משתמשים בו, ובאילו אנשי מקצוע מומלץ להסתייע כשמגלים נזילות מים בבית? שאלות מצוינות, עליהן מייד ניתן את התשובות הרלוונטיות. חברת אינפרטק מזמינה אתכם להסתייע בשירותים השונים שלה, שכוללים בין היתר גם גילוי ואיתור של נזילות מים.

אם אתם מחפשים אחר שירות של איתור נזילות מים בביתכם, אתם למעשה מחפשים את השירות של גלאי נזילות מים באמצעות מצלמות. לא פעם, מתרחשות נזילות של מים במקומות סמויים מן העין, כמו למשל בתוך קירות, או אפילו מתחת לרצפה במבנים. כבר עכשיו אנחנו רוצים להדגיש, לא יהיה שום צורך לפרק את מרצפות הבית בביתכם בכדי לגלות נזילות של מים. יהיה ניתן לבצע זאת מבלי לשבור את קירות הבית ומבלי לשבור את המרצפות.

אינפרטק גילוי ואיתור של נזילות מים במבנים

חברת אינפרטק היא בעלת ניסיון מקצועי רב, בעלת מוניטין ומסוגלת לאתר נזילות מים בכל סוגי המבנים. בין אם ישנה נזילה בצנרת, בתשתיות ביוב, אצל השכן, מתחת למרצפות, חברת אינפרטק תהיה מסוגלת לאתר את מקור נזילת המים מבלי לגרום לכם לנזקים מיותרים בבית.
אם בשנים עברו היה את הצורך לשבור קירות בכדי להגיע למקור נזילת המים, הרי שבימינו התמונה היא כבר אחרת. באמצעות מצלמות תרמיות, יהיה ניתן לפעול בשיטה של גילוי באמצעות חום. המצלמה התרמית תראה נקודות חום ספציפיות, שמדווחות לנו למעשה על מקורות של נזילות מים (גם אם זה בתוך הקר וגם אם זה תחת המרצפות, או בתקרה).

אנחנו נציג בפניכם ממצאים קבילים בבית משפט בגין נזקי מים

בכל מקרה שלא יהיה, אנחנו נהיה מסוגלים להציג בפניכם את הממצאים הכי מדויקים לגבי מקור נזילת המים. שימו לב, חשוב לדעת, אם אתם מעוניינים להגיש תביעה בפני בית המשפט בגין נזקי מים שנגרמו לכם מהשכן או מכל מקור וגורם אחרים, אתם תצטרכו להציג בפני השופטים את הממצאים המדויקים ביותר.
אנחנו, חברת אינפרטק, נספק עבורכם את הממצאים שיהוו עבורכם עובדות חותכות בבית המשפט למקור נזילת המים. אנחנו נשלח לביתכם את צוות המקצוענים שלנו, שיגיע כמובן עם גלאי נזילות מים מתקדם ואיכותי, ציוד טכנולוגי בשיטת אינפרה אדום.

מהי שיטת העבודה של חברת אינפרטק?

כאמור, אנחנו נצלם, נספק את ההוכחות למקורות הנזילה, וכמובן, נתקן את הנזילה. אנחנו רוצים להדגיש כאן נקודה חשובה, העלות של שימוש במכשירים כמו גלאי נזילות מים מחושבת כבר בתחחילה, כשמפעילים את המכשיר.
במילים אחרות, החיוב מתחיל ברגע שהמצלמה פועלת. מאחר שזוהי שיטת העבודה (בכל החברות אשר עוסקות בגילוי ואיתור נזילות מים באמצעות אינפרה אדום ומצלמות תרמיות), אנחנו כמובן נעדכן אתכם מראש ולפני שאנחנו מפעילים את המצלמה.

אנחנו נעדכן אתכם מראש בתוכנית העבודה שלנו לגילוי נזילות

בחברת אינפרטק לא קיימים ניסיונות לגבות מהלקוח עלויות שלא לצורך. אנחנו מזמינים אתכם עוד היום ליצור עמנו קשר, ואנחנו נספק לכם את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית, שקופה וקונקרטית עבור גילוי ואיתור נזילות של מים במבנים.
כדאי לדעת, אנחנו גם מספקים את השירותים של צילום תרמי של תשתיות ביוב, איטום מבנים מסוגים שונים, ייבוש תת רצפתי ושיקום נזקי מים צילום קווי ביוב וחידוש צנרת ביוב, איתור נזילות תת קרקעיות, מיפוי תשתיות תת קרקעיות, איתור כשלים בבריכות שחייה ועוד. בהצלחה, וזכרו דבר אחרון חשוב, אל תדחו תיקון של נזילות מים! אתם מסתכנים בנזקים נרחבים, כולל נזקים לריהוט שלכם, למרצפות, למבנה עצמו ועוד.

רוצה שנחזור אליך?

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי: