למידע ופרטים נוספים התקשרו

בדיקת רטיבות בקירות

חמישי, 26 נובמבר 2020 07:31

בדיקת רטיבות בקירות

לאחרונה אתם מרגישים שריחות לא נעימים עוטפים את הבית שלכם, ולא משנה מה אתם עושים – הריח לא יוצא. אתם מתחילים לחשוד שמדובר ברטיבות, אבל אין לכם את הכלים לבדוק אם באמת מדובר ברטיבות או שדווקא מקור הריח הוא אחר. כדי להיות בטוחים, תצטרכו לבצע בדיקת רטיבות בקיורת שתוכל לשלול או לאמת את מקור הריח. כדי לעשות את הבדיקה בצורה מקצועית, תצטרכו להיעזר באיש מקצוע, אז בואו ונבדוק ביחד מה הדברים שחשוב לשים לב אליהם כדי לבצע בדיקת רטיבות בקירות בצורה מקצועית וטובה.

אינסטלטור לא מספיק?

איתור נזילות ובדיקת רטיבות בקירות היא בדיקה מיוחדת שמתבצעת באמצעות שימוש בכלים מיוחדים המותאמים לצרכי איתור נזילות. הזמנת אינסטלטור אינה מספיקה במקרה הזה היות ואינסטלטורים אינם משתמשים במכשור הייעודי לבדיקת רטיבות בקירות, אלא יכולים לבדוק את הנושא אך ורק על ידי השיטה הישנה, ומה כוללת השיטה הישנה? דברים שאתם ממש לא רוצים אצלכם בבית.
אינסטלטור יגש מיד לעבודת פירוק האריחים, יסדוק את הקירות ויזיז את הריצוף ממקומו הנוכחי. התוצאה תדמה בית שעובר שיפוצים, ובסך הכל מה שרציתם לעשות זה לבצע בדיקת רטיבות בקירות. לא חבל?

בדיקת רטיבות בקירות – אז איך עושים את זה נכון?

בדיקת רטיבות בקירות ואיתור נזילות יכולות להתבצע היום על ידי אנשי מקצוע שמחזיקים בכל הכלים והמכשור המתקדמים ביותר על מנת לבצע בדיקת רטיבות בקירות במינימום מאמץ ובמקסימום יעילות. עם בדיקת רטיבות בקירות שמתבצעת באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, תוכלו להבטיח שהקירות, האריחים והבית נשארים בדיוק כפי שהיו, מבלי ששום דבר יזוז מהמקום.

בדיקת רטיבות בקירות ואיתור נזילות היא בדיקה פשוטה, שתגלה לאיש המקצוע את מקום הנזילה ונתונים נוספים שיסייעו לו להחליט מהי שיטת הפעולה שבאמצעותה הוא רוצה ויכול להתמודד עם הבעיה.

ומה קורה בפועל?

בדיקת רטיבות בקירות כוללת כמה וכמה שלבים. בהתחלה יעשה שימוש במצלמה תרמית שתוכל להפיק הדמיה תרמית. לאחר מכן יערכו בדיקות הצפה למערכות הניקוז, בדיקת לחץ, צילום פנים הצנרת ושימוש במד לחות דיגיטלי. כל אלו יוכלו להביא לנתונים אותם ניתן יהיה לנתח ולהחליט על המשך הצעדים הבאים בטיפול.

האם מדובר על סיפור יקר?

בדיקת רטיבות בקירות באה במטרה להבין האם יש צורך בטיפול שורשי ומעמיק יותר. במידה ואכן תימצא רטיבות בקירות, ובמידה והכמות תהיה גדולה, יהיה צורך בטיפול ממושך שיכלול מגוון פעולות כמו שאיבה, החלפת צנרות האינסטלציה ועוד שעלולות בהחלט להוסיף זמן ומחיר לטיפול הכללי. בכל מקרה, בין אם מדובר על סיפור יקר ובין אם לא, בדיקת רטיבות בקירות היא משהו שלא כדאי לוותר עליו, וכדאי בהחלט לשאת בהשלכות הכלכליות על מנת להחזיר את הבית שלכם למצבו התקין.

איך בוחרים איש מקצוע לבדיקת רטיבות בקירות?

בדיקת רטיבות בקירות היא בדיקה שצריכה להיעשות אך ורק על ידי אנשי מקצוע מקצועיים, בעלי הידע, הניסיון וההסמכה המתאימה. ביצוע העבודה על ידי איש מקצוע חובבן שלא באמת יודע מה הוא עושה, עלולה להביא לתוצאות אפילו חמורות יותר ממה שהיה קודם לכן, ולכן חשוב לא להתפשר כאן.

אם אתם מקבלים המלצה מחברים או בני משפחה כנראה שאתם נמצאים בידיים טובות, אבל אם אתם מחפשים באופן עצמאי באינטרנט אחר מי שיבצע עבורכם את העבודה – כדאי להקפיד היטב שמדובר בבעל מקצוע ישר והגון. חפשו המלצות ברשתות החברתיות, בצעו חיפושים בגוגל וערכו השוואות של מחירים בינו לבין אנשי מקצוע נוספים. רק על ידי השוואה מעמיקה תוכלו לוודא שאכן מדובר באיש מקצוע יעיל ומקצועי, ושאתם בדרך לפתרון שיחזיר לכם את השקט הנפשי.

סיפור מלא בכאב ראש? ממש לא הסיפור של בדיקת רטיבות בקירות

אם בתחילת הקריאה אולי חשבתם שעומד להתווסף לכם כאב ראש אדיר בכל מה שקשור בביצוע בדיקת רטיבות בקירות, אנחנו מקווים שכעת כבר ברור לכם שממש לא. ואם לא - אז בואו ניתן לכם עוד כמה סיבות להאמין בזה.

העסקה של חברה מקצועית יכולה להבטיח שימוש במגוון הכלים המתקדמים ביותר כדי לפתור את הבעיה שעלולה להתעורר בעקבות בדיקת רטיבות בקירות. איתור נזילות יכול להתבצע בדרכים פשוטות כמו סיבים אופטים עם מצלמה, שימוש במצלמה טרמית ועוד, ולכן אין כאן שום צורך בהריסת הקירות, החלפת האריחים או שבירת הצינורות שבבית שלכם.

קידוח של כמה חריצים קטנים וסיימנו

במקום זה, מדובר כאן על שימוש במגוון טכניקות שמאפשר ייבוש, בדיקה ואיתור נזילות בקדיחה של מספר חריצים קטנים שאינם נגלים לעין. בנוסף, העסקה של חברה מקצועית שיודעת לבצע את כל מגוון הפעולות הללו, מבטיח לכם שלכל בעיה שעלולה להתעורר לפתע - יהיה פתרון מידי וזמין, ובינינו - לא נראה לנו שיש דבר טוב יותר מזה. שיהיה בהצלחה גדולה!

קרא 523 פעמים עודכן לאחרונה ב חמישי, 26 נובמבר 2020 07:37