למידע ופרטים נוספים התקשרו

phone3

ימים א'-ה' 08:00-17:00

ימי ו' וערבי חג 08:00-12:00

בדיקת צנרת בבית – למה זה חשוב ומתי כדאי לעשות את זה?

חמישי, 24 פברואר 2011 14:47

בדיקת צנרת בבית – למה זה חשוב ומתי כדאי לעשות את זה?

כל אחד מאיתנו וודאי רוצה לשמור על ביתו ולתחזק אותו באופן הולם. אחד הנזקים החמורים העשויים להיגרם בכל בית, הם נזקים מגוונים הנגרמים מבעיות נזילות ורטיבות שונות. אלו, מתרחשות לרוב בעקבות ליקויי צנרת שונים אם במבנים חדשים או אם במבנים קיימים. כיום, ניתן לבצע בדיקת צנרת באופן מקצועי וממוקד ובאמצעות מכשיר לגילוי נזילות, ללא הצורך בשבירת קירות. בדיקת צנרת זו היא כדאית בכמה מצבים ביניהם רכישת דירה, או לפני תהליך ריצוף הבית. מכשיר מקצועי לגילוי נזילות משמש אנשי מקצוע כיום למטרות זיהוי נזילות ממוקד ויעיל ומאפשר לאלו, לטפל בבעיה באופן מהיר וחסכוני.

ככה מונעים כיום נזילות מים בבית

נזילות היא כידוע תופעה מתסכלת אשר עשויה לגרום לנזקים משמעותיים – נזקים פיסיים, ויזואליים ובריאותיים גם יחד. כיום אין שום צורך לדחות את הטיפול בבעיה – בכל מבנה ניתן לבצע זיהוי נזילות מקצועי, בשימוש מגוון הטכנולוגיות החדשניות ביותר לטיפול בהן. באמצעות עזרים טכנולוגיים יעילים, ניתן כיום לאתר באופן מהיר נזילות מים או בעיות נזילות ורטיבות אחרות הקשורות לליקויי איטום או צנרת. בדיקת צנרת תקופתית היא פשוטה לביצוע והכרחי כי כל אחד מאיתנו יבצע אותה באופן שוטף בביתו באמצעות אנשי מקצוע מתאימים ומיומנים.

על בדיקת צנרת מקצועית

בדיקת צנרת מקצועית יכולה להתבצע כיום על ידי אנשי מקצוע מומחים ומנוסים באופן נקודתי ופשוט. בדיקת צנרת מתבצעת כיום באמצעות טכנולוגיות אינפרא אדום, באמצעות שיטות החדרת סיבים אופטיים ועוד מגוון שיטות מתקדמות, שיאפשרו את ביצוע בדיקת צנרת באופן מהיר וממוקד, ללא כל הרס של הצנרת או של השטחים מסביבה. חשוב מאוד כי אנשי המקצוע שמבצעים עבורכם בדיקת צנרת אכן יהיו מקצועיים בתחומם ויכירו את מגוון שיטות בדיקת צנרת חדשניות, שעשויות לחסוך מאיתנו זמן ועלויות מיותרות. בכוחה של בדיקת צנרת בשימוש אחת מהטכנולוגיות האלו לאתר באופן מוחלט את מקור הנזילה ואף לטפל בה באופן מיידי, ממש בדומה לניתוח קטן.

בדיקות צנרת לאיתור נזילות של חברת אינפרטק – הטכנולוגיה החדשה ביותר אצלכם בבית

חברת אינפרטק היא החברה המובילה והמקצועית בישראל לטיפול בכל נושאי תשתיות המים והליקויים בהן. חברת אינפרטק תספק לכם מגוון פתרונות חכמים לאיתור, זיהוי ותיקון בעיות איטום, בעיות בצנרת, נזילות ורטיבות. חברת אינפרטק מעניקה ללקוחותיה פתרונות חכמים ומתקדמים לכל צורך, תוך שימוש במגוון רחב של טכנולוגיות מובילות בארץ ובעולם. הצוות המומחה של אינפרטק ייתן לכם מענה מקיף, מהיר ויעיל לבעיות אינסטלציה שונות בכל הארץ, מענה הכולל שירותי איתור ותיקון ליקויי מים מתקדמים, ללא צורך בגרימת כל הרס לקירות הבית או לחדרים.

 

חדש באינפרטק - תיקון צנרת בבית בשיטה ייחודית ללא הרס

שיטה ייחודית ובלעדית לתיקון צנרת מי שתיה.
השיטה פותחה בישראל לתיקון דלף מים תת קרקעי וביתי ללא הרס.
בשיטה זו מחדירים לתוך הצנרת החשודה בדליפה, מערכת המאתרת את הדליפה וסותמת אותה בעצמה.

קרא 3932 פעמים עודכן לאחרונה ב שני, 06 ינואר 2020 19:18