איתור נזילות ובעיות רטיבות

חוששים מנזילה?

צוות המומחים שלנו נותן שירות בכל חלקי הארץ!

בדיקת נזילות מים בבית

מחפשים אחר השירות של בדיקת נזילות מים בבית, אבל לא בטוחים במי מומלץ להסתייע עבור גילוי ואיתור נזילות? אנחנו מזמינים אתכם להכיר שיטות שונות לגילוי, בדיקה ואיתור של נזילות מים בכל סוגי המבנים. ככה עושים זאת ב-2020:
לאחרונה חשבון המים הולך ונעשה יותר ויותר גבוה, מבלי שהגברתם את קצב השימוש במים במבנה ביתכם? אם כך, ייתכן שאתם מתמודדים עם נזילות מים גלויות וסמויות בשלל מיקומים בבית, בתשתיות האינסטלציה, בצינורות, בקווי ביוב ראשיים ועוד. בין אם כך או כך, אנחנו מזמינים אתכם להסתייע בטובי המומחים בתחום זה של בדיקת נזילות מים בבית. כל מה שצריך לדעת על בדיקה של נזילות במבנים, מעודכן ל-2020:

מי הם אנשי המקצוע המתאימים ביותר לגילוי ותיקון נזילות מים?

בכל מקרה שבו אתם מגלים נזילות מים בבית, כמובן שיהיה הצורך לתקן את אותן נזילות ולהשיב את המצב לקדמותו היבש. יחד עם זאת, לא תמיד ניתן לגלות בקלות את הנזילות האלו, שכן לעיתים הן יכולות להתרחש בתוך קירות, מתחת לריצוף, בתשתיות המבנה ובעוד שלל מקומות נסתרים מן העין.
אם כך, מכיוון שלא תמיד יהיה ניתן לראות את הנזילה במו עיניכם, אתם תצטרכו להסתייע באנשי המקצוע הנכונים. במקרים אלו של נזילות מים סמויות מן העין, אנשי המקצוע הנכונים בעבורכם יהיו אנשי מקצוע בתחום של גילוי נזילות מים, איטום מבנים, ייבוש רטיבות מתחת לרצפה ועוד.

באילו סוגי טכנולוגיות משתמשים בכדי לאתר נזילות מים במבנה?

ברוב המקרים שבהם מתרחשת נזילה סמויה, בדרך כלל יהיה צורך להפעיל מכשור טכנולוגי כזה ואחר. אם שמעתם על מצלמות תרמיות ולא לגמרי הבנתם במה מדובר, אז הנה, אנחנו עכשיו נחבר את הפאזל עבורכם.
נהוג להשתמש במצלמות תרמיות עבור גילוי של נזילות מים פנימיות בשלל מיקומים במבנה, כולל גילוי ואיתור של נזילות מים בתוך הקירות, נזילות מהשכן, נזילות מתחת לרצפה, בתשתיות אינסטלציה ועוד. יחד עם טכנולוגיה זו של מצלמות אינפרה אדום (מצלמות תרמיות), ישנן שיטות שונות וטכנולוגיות שבהן חברת אינפרטק משתמשת.

אינפרטק בעלי מוניטין והסמכות לבדיקת נזילות מים ותיקונן

כדאי לדעת, אנו בעלי מוניטין של שנים בתחום זה של בדיקת נזילות מים בבית, ואנחנו לעולם לא מתפשרים על חצי עבודה. אם הגענו בכדי לבצע גילוי ואיתור נזילות מים בביתכם, אנחנו גם נציע לכם הצעת מחיר אטרקטיבית לתיקון הנזילה.
אנחנו לא נשאיר אתכם עם עבודה חצי גמורה, מאחר שמדובר בבית שלכם ובמוניטין שלנו, שניהם דברים שחשוב לשמר ולשמור עליהם. אנחנו מבצעים תיקון צנרות מים ללא שום הרס ונזקים, תיקונים פנימיים ללא חפירות וללא החלפת צינורות.

מומחים בתחום של איתור נזילות, בדיקה ותיקון כולל איטום

אם חיפשתם אחר מומחים בתחום זה של גילוי ובדיקת נזילות מים בבית, מצאתם אותנו, חברת אינפרטק, בעלת מוניטין של שנים רבות. אנו מזמינים אתכם להסתייע בנו עבור ייבוש תת רצפתי, שיקום נזקים הנגרמים מנזילות מים, צילום קווי ביוב, חידוש צנרת ביוב ועוד.
כל עוד ישנה עבודה מסוימת שצריכה להתבצע בתחום של אינסטלציה ונזילות מים, אנחנו שם בכדי לספק את השירות הטוב ביותר. עוד בסל השירותים שלנו, אנחנו גם מספקים את השירות של איתור ומיפוי תשתיות תת קרקעיות, ואנחנו גם מבצעים את האיתור של כשלים בבריכות שחייה. צרו עמנו קשר עוד היום, אינפרטק מחויבים לספק לכם את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר והמשתלמת עבור איור נזילות, תיקון, איטום ועוד. בהצלחה!

רוצה שנחזור אליך?

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.