למידע ופרטים נוספים התקשרו

איתור נזילות מים במצלמה טרמית

חמישי, 26 נובמבר 2020 07:13

איתור נזילות מים במצלמה טרמית

יש כל כך הרבה צרות בחיים עד שאי אפשר למנות את כולם במאמר קצר זה. בין היתר הצרה הכי גדולה היא אולי בעיות שיש לנו בבית. כך בעיות חשמל, בעיות לכלוך, פגמים במבנה הבית ועוד גורמים לנו לנזקים עצומים לבית שלנו. אך אפשר לקבוע בצורה נחרצת כי הבעיה החמורה ביותר בבתים רבים היא בעיית אינסטלציה. ברז שהתקלקל, הצפה במקלחת או בעיות אחרות יכולות לגרום לנו לנזק עצום. על רקע זה אנו חייבים לציין כי הנושא של איתור נזילות הוא קריטי וזאת מכיוון שנזילה בקיר יכולה להיות צרה צרורה. כיום זה ברור כי הדרך הטובה ביותר לאתר נזילות היא באמצעות מצלמה טרמית. אם אתם פונים אל שרברב שיאתר נזילה והוא מגיע ללא מצלמה טרמית חשבו עשר פעמים האם לעבוד אתו וזאת מכיוון שזה לא מקצועי לאתר נזילה ללא מצלמה.

האם כל שרברב יודע לעבוד עם מצלמה טרמית?

כפי שאמרנו ללא מצלמה אי אפשר היום לאתר נזילה ברמה גבוהה. על רקע זה עולה השאלה האם כל שרברב יודע כיצד לעבוד עם מצלמה או שמא זו משימה מורכבת יותר? אם כן התשובה היא שממש לא כל שרברב יודע לעבוד עם מצלמה טרמית וזה מחייב התמקצעות, ידע ולמידה. עליכם להבין כי העבודה עם המצלמה היא לא פשוטה בכלל ויש ללמוד כיצד לבצע אותה בצורה נרחבת. אל תתביישו לשאול את השרברב בטלפון כאשר אתם מתקשרים אליו האם הוא מגיע עם מצלמה טרמית והאם הוא יודע כיצד לבצע את העבודה עם מצלמה זו וכך תפתרו את הבעיה בצורה המהירה ביותר שיש.

האם אפשר להפעיל מצלמה טרמית לבד?

יש אנשים אשר אוהבים לפתור את הבעיות שלהם לבד ולכן הם לא קוראים לשרברב שיאתר את הנזילה אלא מנסים לפתור זאת לבד. עולה השאלה האם אפשר לאתר נזילה לבד והתשובה היא שחייבים מצלמה בשביל זה. העניין הוא שאדם מן היישוב ללא כל ידע באינסטלציה לא יידע כיצד לתפעל את המצלמה ורק מומחה יודע לעשות זאת. לכן אפשר לומר כי אי אפשר להפעיל מצלמה לבד ואנו חייבים לפנות אל שרברב שיסייע לנו בכך. עליכם להבין כי עבודה עצמאית בתחום איתור הנזילות יכולה להיות בעיתית ולפגוע בבית שלכם וזה משהו שלא כדאי להסתכן בו.

איפה אפשר לקנות מצלמה טרמית?

אם בכל זאת אתם רוצים לאתר נזילה לבד אתם צריכים לקנות מצלמה טרמית. אך על רקע זה אנו חייבים לציין כי העלות של מצלמה כזאת היא גבוהה מאוד ועדיף בהרבה מבחינת המחיר להזמין שרברב שיבצע את הבדיקות ואת הצילום. מבחינה כספית אין טעם להוציא אלפי שקלים בשביל בדיקה אחת שלאחריה לא יהיה לנו מה לעשות עם המצלמה ולכן לא כדאי לקנות מצלמה טרמית. אם בכל זאת אתם מחליטים לקנות מצלמה טרמית אנו חייבים לציין כי כדאי לכם לעשות זאת באינטרנט ולא במקום אחר וכך להשוות מחירים מבלי לקום מן הכורסא בבית וגם לקנות את המצלמה הטובה ביותר שיש לשוק להציע.

האם מצלמה טרמית מאתרת את כל הנזילות?

עולה השאלה עד כמה המצלמה הטרמית מדויקת ועד כמה היא מאתרת את כל הנזילות? אם כן אצל מומחה לעבודה עם מצלמה טרמית הזיהוי של כל הנזילות יהיה פשוט ומהיר והוא יאתר את כולן. לעומת זאת חובבן לא יאתר את כל הנזילות ולכן יש משמעות לשאלה מי עובד עם המצלמה ועד כמה הוא מקצועי בתחום זה.

קרא 497 פעמים