למידע ופרטים נוספים התקשרו

איתור נזילות ותיקון צנרת מים ללא הרס, תיקון נזילות ללא החלפת הצנרת

בלעדי באינפרטק! איתור נזילות ותיקון צנרת מים ללא הרס

שיטה ייחודית ובלעדית לתיקון צנרת מי שתיה ללא חפירות, ללא החלפת צנרת, ללא פירוק, תיקון מהיר ומיידי.
איתור נזילות ותיקון דלף מים תת קרקעי וביתי ללא הרס, בבתים, בחצרות ובבריכות שחיה.

איתור נזילות מים ותיקון הצנרת

השיטה פותחה בישראל לתיקון דלף מים תת קרקעי וביתי ללא הרס. בשיטה זו מחדירים לתוך הצנרת החשודה בדליפה, מערכת המאתרת את הדליפה וסותמת אותה בעצמה. זוהי פריצת דרך! באפשרות לתיקון דליפות ללא צורך בחפירות ו/או הריסות על מנת להגיע למקור הדליפה ולתקן אותה. שיטה זו מאפשרת זיהוי מהיר ותיקון נזילות בצנרת מי שתיה, באישור משרד הבריאות ומכון התקנים.
תיקון צנרת מים תת קרקעית העוברת מתחת לפני השטח, ללא צורך בפירוק שבילים, מדרכות, מבנים, או אפילו בריכות שחיה. תיקון יעיל ואלגנטי ללא החלפת צנרת או שימוש בכלים כבדים כמו טרקטורים, מחפרונים.
ניתן לבצע את התיקון בצנרת הביתית, בחצרות, בבריכות שחיה ובצנרת משותפת בבניינים.

יתרונות התיקון בשיטת סטופטק

חסכון בעלויות - אין צורך לתקן חפירות או הריסות ואין צורך בבעלי מקצוע נוספים
חסכון בעבודת שטח - ללא צורך בפירוק צנרת תת קרקעית קיימת ועבודות חפירה ע"י טרקטורים / מחפרונים
איתור ותיקון מספר נזילות - ניתן לאתר ולתקן בו זמנית מספר נזילות בצנרת המים
בטוח למי שתיה - חומרים מאושרים ע"י משרד הבריאות ומכון התקנים

 

איך זה עובד

 

תמונות מהשטח

תיקון צנרת ללא הרס

 

המלצות מלקוחות

אני רוצה להודות לחברת אינפרטק על השירות המקצועי והאדיב. הגעתי לחברת אינפרטק במסגרת תפקידי כיו"ר ועד הבניין. זאת לאחר שהבניין סבל מפיצוץ בצינור הראשי בבניין. במשך חודשים חברות האינסטלציה ניסו לפתור את הפיצוץ אך ללא הצלחה. לאחר מסכת האכזבות וחוסר האמון מהאינסטלטורים השונים, קיבלתי את ההמלצה על חברת אינפרטק בסקפטיות. מהר מאוד התבדיתי ולאחר שהציגו בפני את פתרונם החדשני בטכנולוגיית "סטופטק", פתרון נזילת צנרת ללא צורך בהחלפת צנרת. הבנתי שאני בידיים של חברה פורצת דרך טכנולוגי, אשר תצמצם את עלויות התיקון ונותנת שירות מצוין. החברה פעלה ביעילות ותוך זמן קצר, באמצעות מכשור מתקדם, איתרה את מקור הנזילה התת קרקעי. איטום מקור הנזילה בוצע ללא ורך בפירוק מרצפות ובחפירה. הפתרון שמציעה חברת אינפרטק הוא חדשני, החוסך עלויות התיקון. לא פחות מזה היחס והשירות שקיבלתי היה אדיב ומקצועי. ממליץ בחום.

איציק

מזה חודשים רבים משפחתי סובל קשות מנזילה לא ברורה בבית, הגיעו ועזבו מס' לא מבוטל של בעלי מקצוע ומאתרים, כשבעה במספר. לאחרונה נוצרה מגמה לחשיבה מחוץ לקופסא ונוצר קשר עם מי מטעמך מר פיני בוהדנה. לציין כי רעייתי ואני כבר מבראשית הבחנו כי אין מדובר בעוד מעל מקצוע "ישראלי" ואסביר את כוונתי, הופיע בביתי אדם הגון וישר בעל מקצוע ועם נכונות להקשיב ומעל הכל רצון עז לסייע ועם לב ענק, בהחלט לא דבר של מה בכך במחוזותינו. אין לי ספק שהקשר בין מר פיני המהווה סוג של מנטור עם שלומי אשר לו יכולת תפעול ואנרגיה אין סופית בהחלט מהווים מכפיל כוח וכל זאת הם מבצעים מטעמך אל מול הלקוח תוך גילוי נועם הליכות וסבלנות הראויה לציון. והאמן לי אדוני כי האתגר בפניהם בהתייחס לדירתי מהקשים שיש בתחום. אודה באם תמצא לנכון להבעיע את הערכתי לשניים בשם רעייתי ובשמי. בהערכה והכרת תודה.

רוני