חוששים מנזילה?

צוות המומחים שלנו נותן שירות בכל חלקי הארץ!

תיקון פנים צנרת

כיצד מתבצע תהליך תיקון הצנרת?

חברת אינפרטק מיישמת את תיקוני פנים הצנרת המהפכניים ללא הרס. שימוש בטכנולוגיה ייחודית, מאפשר לתקן את הכשלים בתוך הצנרת, ללא צורך בשבירת קירות ועמודים, ללא חפירה וללא הרס.

התיקונים יבוצעו לאחר איתור נזילות כתוצאה מחור או קדח בצנרת, רווח בין מפרקי הצנרת, פגיעה בצנרת העוברת בתוך עמוד או קיר, מבנה שעבר חיפוי אבן וכתוצאה מכך נפגעו צינורות מי הגשם (צמ"ג), רטיבות עקשנית רבת שנים ללא פתרון, סדקים בצינור כתוצאה מחדירת שורשים ועוד..

תיקון צנרת ביוב ע"י פאצ'ים (הטלאה)

בשיטה זו מחדירים שרוול לחלל הצינור הפגוע ומבצעים תיקון נקודתי באמצעות בדים עם סיבי זכוכית ודבקים מיוחדים, במהירות ויעילות עם תוצאות מצוינות וכל זאת ללא צורך בהחלפת הצינור או שבירת העמוד\הקיר שבתוכו הוא עובר. התיקון מיועד לכל סוגי הצנרות – בטון, p.v.c, גבריט, פלדה, פוליאתילן ואסבסט. התיקון המקומי באמצעות ההטלאה (patch) יוצר שרוול מוקשה חזק ואטום לאורך זמן רב.

בשיטה זו ניתן לבצע תיקון מקומי לאזור הפגוע בצינור.

תיקון מקומי בשיטת ההתזה

שיטת ההתזה מותאמת למקרים כמו זוויות קשות, חוסר גישה לכשל בצנרת הביוב או הניקוז. בשיטה זו מותז דבק אפוקסי העמיד בתנאים המחמירים בעולם. עמידותו של חומר יעיל זה, מוכחת בהצלחה רבה. התזת הדבק האפוקסי לצנרת נעשה בשילוב צילום הצינור לזיהוי הסדקים והכשלים בצנרת. יתרונו הגדול של תיקון באמצעות התזה הוא מהירות הייבוש של החומרים המותזים לחלל הצינור ומהירות התיקון. התיקון מיועד לכל סוגי הצינורות – בטון, p.v.c, גבריט, פלדה, פוליאתילן ואסבסט. התיקון באמצעות התזה יוצר שרוול מוקשה חזק ואטום לאורך זמן רב.

חידוש צנרת באמצעות שירוול רציף (ליינר)

שיטה זו מבוססת על החדרת שרוול פולימרי רווי בדבקים לתוך הצינור הישן והפגום, התיקון מיועד לכל סוגי הצנרות –בטון, p.v.c, גבריט, פלדה, פוליאתילן ואסבסט. בסוף התהליך מתקבל צינור מחודש לכל אורכו. הצינור רציף ואחיד ללא מחברים, עמיד בפני חדירת שורשים ויוצר שרוול מוקשה חזק ואטום לאורך זמן רב.

יתרונות בולטים לכל שיטות התיקון

  • תיקון כשלים, סדקים וקדחים בצנרת מי גשם וביוב ללא צורך בהרס
  • התיקון מתאים ונצמד לכל סוגי הצנרת כולל גבריט!
  • יישום הטכנולוגיה ברבי קומות ובבתים פרטיים כאחד
  • חיסכון משמעותי בעלויות הכרוכות בפתיחת קיר/עמוד ותשתיות
  • יישום מהיר ואלגנטי
  • מקצועיות ורצינות לאורך כל הדרך!
  • התמדה וחתירה לפתרון הטוב ביותר לשביעות רצונו של הלקוח

לאחר צילום הצנרת באמצעות מצלמת סיב אופטי ואיתור הכשלים, מתגלה לעיתים סתימה או חסם בצנרת כמו בטון בצנרת, שאריות בניה, הצטברות של פסולת כמו מגבונים, חדירת שורשים לקו וכן הלאה.
הפתרון הראשוני הוא פתיחת הסתימה ע"י רובוט המוחדר לצנרת ובאמצעותו מתבצע כרסום הגופים הזרים החוסמים.

אחרי כרסום החסמים, נבצע תיקון פאצ'ים או התזה אפוקסית.

עצים ושיחים מהווים חלק בלתי נפרד מהסביבה בה אנו חיים, מעבר לנוף ולתחושה הטבעית שהם נותנים, הם מייצרים עבורנו אוויר נקי לנשימה. יחד עם זאת, הם עלולים לגרום לבעיות קשות כמו חדירת שורשים לצנרת הביוב.
ישנם שורשים המשמשים לייצוב הצמח כמו עוגן, ושורשים קטנים אשר סופגים מינרלים ומים מהקרקע. לעצים גדולים עשויה להיות מערכת שורשים מורכבת המגיעה למרחק של מאות מטרים.
צנרת עשויה בטון, עלולה עם השנים להיסדק ולהישחק. שורשים החודרים למערכת הביוב דרך סדק קטן או חור בצנרת הביוב, עלולים לגדול, להתרחב ולהעמיק בתוך צנרת הביוב. אם לא מטפלים, שורשים עלולים לחסום ולסתום את צינור הביוב למעבר מי שופכין ופסולת ביוב ובמקרים חמורים להביא לקריסת קו הביוב.

על מנת לשחרר את הסתימות בצנרת הביוב/הניקוז ביעילות, אינפרטק מבצעת שטיפת קווים באמצעות מנוע סילון. זרמי המים המוחדרים לתוך הצינור נותנים תוצאות טובות ויעילות.

אינפרטק מספקת שירות פתיחת סתימות בקווי הניקוז והביוב. מערכת פתיחת הסתימות הינה עוצמתית וחזקה במיוחד, ניתן לפתוח את כל סוגי הסתימות בקווי ניקוז, ביוב ומרזבים.

למערכת זו ישנן דיזות ומברשות שונות בהתאם לסוג החסם בצנרת, המיועדות לניקוי ושטיפת קווי ניקוז וביוב ופריצת סתימות קשות כמו שורשים בקו. המערכת מתאימה לשימוש בתוך מבנים ומחוצה להם.
היתרון הבולט בשימוש במכשיר זה העובד בשיטת זרם מנוע הסילון, הוא היכולת להגיע למקומות קטנים או עדינים אליהם יש קושי להיכנס עם ביובית.
דבר נוסף, פתיחת הסתימות נעשית באופן נקי שלא מותיר אחריו לכלוך או הרס.

לקוחות ממליצים

Erez Lipelis
Erez Lipelis
09/06/2022
ממליץמְאוּמָת
שירות אדיב ומקצועי עם ציוד מתקדם ומשוכלל, קיבלנו דוח מפורט וענייני בזמן קצר יחסית
ישראל מאיה
ישראל מאיה
10/03/2022
ממליץמְאוּמָת
aminut agaa ba zman miktsoanut toda al aşirut.
Smadar Werber
Smadar Werber
20/02/2022
ממליץמְאוּמָת
אני ממליצה ובענק!!! הגיע אלינו בחור בשם חן לוי מקצוען אמיתי! עם תודעת שירות נפלאה!!! ידע רחב בכל מה שקשור לנזילות ובעיה של רטיבות השקיע בבדיקה יסודית עם מכשירים מקצועיים וטובים בהמון סבלנות סובלנות אנושיות ומקצועיות מרשימה מאוד!!! שאפו לאינפרטק שיודעים לבחור אנשים מקצוענים ותותחים שכאלו התרשמנו מאוד מאוד מקווים שבזכותכם בעיית הרטיבות סוף סוף תפתר תודה גדולה סמדר
Yevgeny Leikin
Yevgeny Leikin
09/02/2022
ממליץמְאוּמָת
חברה מקצועית ושירות אישי ואדיב באיתור נזילות
Gilad Atedgi
Gilad Atedgi
27/01/2022
ממליץמְאוּמָת
אני ממליץ בחום על חזי מאינפרטק שהגיע אלי ופתר לי בעיות רטיבות שלא הצלחתי לפתור תקופה ארוכה!!חזי הגיע הסביר לי בדיוק מה הבעיה ממליץ בחוםםםם
Davida Kutscher
Davida Kutscher
21/01/2022
ממליץמְאוּמָת
Chen the technician came to us early on a Friday in order to ensure that the problem could be fixed in time for Shabbat. He was incredibly professional, experienced, polite and punctual. We are so grateful to him and have already recommended him to several friends.
Zvika Klein
Zvika Klein
31/12/2021
ממליץמְאוּמָת
השירות של אינפרטק היה מצוין, זריז, יסודי ומקצועי. כמפקח בנייה יוצא לי לעבוד עם הרבה מאוד אנשי מקצוע - ואני חייב להגיד שהשירות שלכם הוא יוצא מגדר הרגיל. בנוסף, ברצוני לציין לשבח את אמיר קולמן - בודק אמין ומקצועי. המון תודה יצחק טקל
Efi Ariel
Efi Ariel
28/12/2021
ממליץמְאוּמָת
אדיבות,הגעה בזמן, מקצועיות מצויידים בכל כלי האיתור , סבלנות , איתור מדויק של הנזילה בצינור ראשי תיקון מהיר של הצינור והמחיר הלם את התיקון וההשקעה. ממליץ מאוד
עליזה שלו
עליזה שלו
01/12/2021
ממליץמְאוּמָת
נציג החברה הגיע במועד שנקבע, ביצע סריקה יסודית,היה אדיב, הסביר את הממצעים וקיבלתי שרות מעולה.
Shaul Fellus
Shaul Fellus
17/11/2021
ממליץמְאוּמָת
בעבודתי השוטפת כעובד מדינה בתחום הנדל"ן, אני חווה תדיר מפגשים עם יזמים ובעלי מקצוע מעולמות הבניה. הפגישה איתכם, אינפרטק, בהמשך להמלצות ממספר גורמים, הייתה חוויה מרעננת וממש לא שגרתית בנוף השכונתי. החל מיצירת הקשר עם שרית, הביקור הנעים של חן ואריאל התותחים שענו בסבלנות לכל שאלה באופן מקצועי חד וברור (ויעידו שאני נודניק לא קטן) ועד סיום התהליך בקבלת דו"חות מדניאל, הכל סופר מקצועי, מתקתק, חכם, ומחוייך. תודה רבה אישית לכל אחד ואחד מכם. ממליץ עליכם ללא צל של ספק.

רוצה שנחזור אליך?

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי: