איתור נזילות ובעיות רטיבות

חוששים מנזילה?

צוות המומחים שלנו נותן שירות בכל חלקי הארץ!

תיקון מרזבים

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #234124
  אלמוני

  יש לי מרזב בתוך הקיר שהוא כמו צינור ניקוז בעצם. אני חושב שיש בו חור כי נרטב לי הקיר בבית בדיוק במקום שהוא עובר. אני מעדיף להימנע מלשבור את הקיר וכל הבלגן וההרס. מהו הפתרון שיש לכם להציע לי, תיקון ללא הרס

  #235072
  shani
  מנהל בפורום

  שלומי שלום,

  בימינו אסתטיקה מקבלת חשיבות בכל התחומים, כך גם בתחום הבנייה. שלא כמו בעבר, צינורות ניקוז, ביוב ומרזבים מוסתרים בתוך קירות או עמודים ומהווים חלק בתלי נפרד מהמבנה. ללא ספק המראה המתקבל יפה ומודרני אך יחד עם זאת הבעיות הפכו למורכבות יותר. כשל בצינור ניקוז העובר בקיר הצריך עד לא מזמן שבירת הקיר, הרס המבנה על מנת להחליף את קטע הצינור הנוזל. כיום יש פתרון ללא חפירה וללא הרס!
  בשלושה שלבים פשוטים ניתן לפתור את הבעיה:
  צילום פנים צנרת – תחילה בחדירים מצלמה באמצעות סיב אופטי ייעודי לתוך צינור הביוב או ניקוז, המצלמה העלת הראש המסתובב 360 מעלות יש יכולת להיכנס גם לזוויות ולצלם את הנעשה בפנים. התמונה מתקבלת על צג המכשיר וניתן לאבחן מהו הכשל כגון: שבר בצינור, שורשים בקו, חסימות, שאריות בטון, נתק בין החיבורים וכו'.
  לאחר אבחון הבעיה, במידה ואלו חסימות ניתן להסיר כל חסם ע"י רובוט מיוחד המוחדר לתוך הצינור ומכרסם כל חסימה שקיימת כמו: בטון, ברזל בולט, בורג שחדר, שורשים וכו.
  במידה וישנו חור, נתק, שבר – ניתן לבצע תיקון מתוך הצינור מבלי לחשוף אותו. התיקון נעשה באמצעות החדרת בלון מיוחד עטוף בד סיבי זכוכית וחומרים מקשים, הבלון מוחדר עד לנקודה הפגועה בצינור והתיקון מתבצע. החומר מתקשה והופך להיות חלק בלתי נפרד מהצינור כמו חדש כאילו היה שם כל הזמן ויכול להחזיק שנים רבות.
  זהו תיקון אלגנטי ונקי, ללא הרס, ללא חפירות, חסכון בבלגן וכסף!

  למידע נוסף, צוות המומחים של אינפרטק ישמח לתת מענה בטלפון: 03-9334436

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

רוצה שנחזור אליך?

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.