חוששים מנזילה?

צוות המומחים שלנו נותן שירות בכל חלקי הארץ!

רטיבות בתקרה ובקיר בבית

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #234014
  אלמוני

  שלום רב!
  מזה למעלה משנה וחצי הופיע כתם רטיבות בתקרה ובקיר של השירותים הזמנתי אינספור אינסטלטורים שחזרו ואמרו שהרטיבות באה מן השכן מעלי. התרעתי בפניו ובקשתי ממנו שיטפל בנזילה אך ללא הועיל הוא ממשיך להתעלם ממני על אף בקשותי החוזרות ונשנות לטיפול הבעיה. הוא ממשיך להכחיש שיש בעיה מאצלו. פניתי ליעוץ משפטי ונאמר לי שאין ברירה אלא להכנס להליך משפטי. אך טרם זאת עלי לבדוק עם אינסטלטור בעל מצלמה מצלמה תרמית/מיוחדת לאיתור נזילות שאכן הנזילה ממנו. כיוון שהנכם מפרסמים שבדיקותיכם קבילות בבית משפט הנני מעוניינת לדעת כיצד בדיוק הנכם בודקים את הנזילה אם השכן אינו מוכן אפילו שהאינסטלטור מטעמי יעלה לבדוק בדירתו. יש סבירות מאוד גדולה שהבעיה היא בעצם מצינור ביוב משותף שעובר בקומה שלו אך גם לזאת הוא מסרב לתת לבדוק. האם במצב כזה יש אפשרות גילוי ואיתור גם ללא שיתוף פעולה מצידו? כמו כן מה תהיה העלות של כל העניין? חשובה לי תשובתכם בהקדם האפשרי

  #234959
  shani
  מנהל בפורום

  שלום שולמית,
  ראשית אציין כי מבינה אני את מצוקתך ואשמח לעזור לך ככל הניתן, אולם כאשר שכן מסרב לשתף פעולה לא אוכל לפסוק מבלי לבצע בדיקה בביתו, אלמלא בית משפט יחייב אותו בבדיקה.
  למרות זאת, יש מספר פעולות שכדאי לבצע על מנת לשלול נזילה בצנרת ביתך, בראש ובראשונה לסגור את מקורות המים בביתך ולבדוק האם שעון המים מסתובב.
  דבר נוסף, ייתכן ובאמצעות ועד הבית תוכלי לאלץ את השכן לבצע בדיקות בצנרת השייכת לבניין, שכן תיתכן נזילה מצנרת זו.

  לשאלות נוספות, צוות המומחים של אינפרטק ישמח לתת מענה בטלפון: 03-9334436

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

רוצה שנחזור אליך?

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי: