חוששים מנזילה?

צוות המומחים שלנו נותן שירות בכל חלקי הארץ!

פתיחת סתימות בטון במרזבים

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #234186
  אלמוני

  שלום,

  בניתי בית חדש יחסית וכבר גיליתי בעיות בניקוזים – במרזבים. כנראה שיש שאריות בטון מהבנייה הסותמות את המרזב ופעולת הניקוז לא נעשית טוב. אני חרד מפירוק צינורות והחלפת הצינור. האם יש דרך לעקוף זאת?

  תודה

  #235127
  shani
  מנהל בפורום

  שחר שלום,

  סתימה במערכת הניקוז כתוצאה מ"שאריות בנייה" הינה בעיה נפוצה ומוכרת. דאגתך בעניין מובנת מאוד אך תשמח ודאי לשמוע כי קיים פתרון נעים ופשוט יחסית החוסך עוגמת נפש רבה.

  בשלב ראשון בתהליך מתבצע צילום פנים צנרת המאפשר לגלות ולאבחן כשלים בצינור. הצילום מתבצע באמצעות מצלמה רובוטית בעלת ראש מסתובב 360 מעלות, יכולת כניסה לזוויות וחיבורים, בעלת מד מרחק המצביע במדוייק על מיקום הכשל הנמצא. כשלים אופייניים: שורשים בקו, בטון חוסם, שבר בצינור, גוף זר כמו מקדח או דיבל שהוחדר בטעות, ברזל, בקבוק ועוד שלל אפשרויות.
  לאחר אבחון הכשל מוצע הטיפול המתאים, במקרה של חסם כלשהו בצינור (ברזל, בטון, שורשים וכו') ניתן להסיר כל גוף זר מהצינור תוך החדרת רובוט ייעודי לתוך הצינור המכרסם את החסם באופן מושלם.
  במקרה בו זוהו חורים או ניתוקים בצינור, ניתן לבצע תיקון נקודתי בטכנולוגיית הטלאים (patch), ע"י החדרת בלון מיוחד עטוף סיבי זכוכית וחומרים מדביקים, אותם ממקמים באזור הפגוע ומחדשים את הצינור מבפנים. הצינור המחודש יעיל ואיכותי לשנים רבות וטובות.
  אלו פתרונות יעילים, נקיים, ללא חפירה או שבירת קירות.

  למידע נוסף, צוות המומחים של אינפרטק ישמח לתת מענה בטלפון: 03-9334436

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

רוצה שנחזור אליך?

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי: