איתור נזילות ובעיות רטיבות

חוששים מנזילה?

צוות המומחים שלנו נותן שירות בכל חלקי הארץ!

ייעוץ משפטי וכתב כמויות

המחלקה המשפטית

המחלקה המשפטית נותנת מענה ללקוחות ולבתי משפט בכמה רבדים:

חוות דעת טרום הליך משפטי, חוות דעת במסגרת הליך משפטי תלוי ועומד וחוות דעת בכובע של מומחה המתמנה מטעם כב' בית המשפט /לשכות המפקחים על המקרקעין בסכסוכים בבתים משותפים. מטרת חוות הדעת המשפטית היא ליישם את העקרונות והידע המקצועי על מנת לעזור בפתרון בעיות בשטח. השופט היושב בדין, לרוב בהסכמת הצדדים מעביר את דרישותיו לקבלת חוות דעת אשר מאתרת את מקור הכשלים ולרוב קובעת על מי האחריות הנזיקית ומהן הדרכים והעליות לפתרון הכשלים.

חוות הדעת המשפטיות הן אובייקטיביות ומכילות את מקור הכשלים, ממצאי הבדיקה, מסקנות פתרונות ליישום ואומדן עלויות התיקונים הנדרשים.

המחלקה המשפטית עוד מספקת שירות של פיקוח במסגרת הליכים משפטים לפני מתן פסק הדין ואחריו. הפיקוח עליון מתבסס על ממצאי חוות הדעת ומלווה את הצדדים בכל שלב עד להנפקת חוות דעת מסכמת שמאשרת שהכשלים טופלו על פי דרישות התקן הישראלי.

כיום המודעות בקרב הלקוחות הינה להגיע מוכנים לכל מקרה. באם חוות הדעת המתבקשת על ידי לקוח פרטי שמיועד להגיע להליך משפטי או מינוי מומחה למתן חוות דעת משפטית במסגרת הליך דיוני.

המומחים שלנו מגיעים עם כל הכלים הנדרשים הן כלי הבדיקה והן הכלים המנטלים המתבקשים בהליכים משפטיים:

  • ניקיון כפיים – המומחים נקיים ולא נוטים לקחת צד
  • שקיפות – כל ההתנהלות במעמד הבדיקות מפורטת ושקופה לעיניי כל הנוכחים
  • מקצועיות – חוות הדעת מפורטות מאוד ומשולבות בתמונות דיגיטליות ותרמיות בכל שלבי הבדיקות

ביקורת הנדסית וייעוץ משפטי

מכירים את הביטוי "אל תסתכלו בקנקן"? ניסיוננו רב השנים בבדיקות בדק בית, הובילו אותנו למסקנה שגם נכסים שלקוחות בטוחים שהם מתוחזקים מצוין, או שעברו שיפוץ נרחב לצרכי חידוש – יכולים להסתיר פגמים רבים. המסקנה היא שאסור לסגור עסקה ללא קבלת חוות דעת.

יתרה מכך, כשאתם מזמינים בדיקת בדק בית, הגורם המרכזי שעליכם לבדוק הוא האם תינתן לכם חוות דעת הנדסית ומפורטת של כל הליקויים בנכס. למעשה, רק לאחר שתקבלו חוות דעת הנדסית, תוכלו לאמוד את ערכו האמיתי של הנכס.

מה כוללת חוות דעת הנדסית?

חוות דעת הנדסית מקצועית ויסודית כוללת מידע אודות מצב המבנה או המתחם, סיבת

הכשלים שנמצאו והגורמים להם, אופן הטיפול המומלץ, כתב כמויות לביצוע, אומדן עלויות ועוד. חוות הדעת הינה מפורטת ביותר וכוללת התייחסות לנושאים כגון: נזקי מים, שריפות, ליקויי בנייה ועוד. חוות הדעת כוללת פירוט מלא של כל הליקויים בנכס הנבדק כולל מיקומים מדויקים של כל הליקויים, על מנת שהקבלן יוכל לתקן את כל הליקויים.

חברת אינפרטק ידועה כמובילה בתחום חוות הדעת ההנדסיות, והן נעשות ברמה היסודית והמקצועית ביותר. חוות הדעת הינה חוות דעת הנדסית הקבילה לבית המשפט ומשמשת את לקוחות החברה לצרכי חברות ביטוח וגורמים נוספים.

כאמור, המציאות הוכיחה שגם לאחר הכניסה לדירה, מתגלים ליקויים רבים או אי עמידה בחוזה הבנייה. לעיתים, הקבלן אינו מוכן לקחת אחריות ולתקן את הפגמים. בזכות בדק בית הכולל חוות דעת הנדסית ניתן להגיש תביעת פיצויים בבית המשפט ולהגיע לסיום המשבר.

חשוב לדעת כי חוות הדעת ההנדסית כוללת דוח מפורט עם סך התשלומים לביצוע כלל התיקונים בנכס. זהו הסכום המוערך שהלקוח יוכל לתבוע מבית המשפט כפיצוי על הנזקים.

כאשר מתגלעת מחלוקת בין קבלני בניה עם לקוחותיהם, מקובל לקבל חוות דעת מומחה לבית משפט. פעמים רבות פרויקטים של מגורים ויוזמות בניה נתקלים בחילוקי דעות חריפים וחוסר שביעות רצון של מי מהצדדים. בכדי לגשר על המחלוקת ובכדי להוציא לאור ראיות שיוכיחו את צדקת התובעים, ממונה איש מקצוע מומחה שיוכל לברר בשטח אם יש ראיות

חושבים שיש לכם עילה לתביעה? צוות אינפרטק ילווה אתכם בכל מה שקשור לבדיקה של הדירה הנכס והגשת חוות דעת הנדסית לבית המשפט. 

לקוחות ממליצים

Erez Lipelis
Erez Lipelis
09/06/2022
ממליץמְאוּמָת
שירות אדיב ומקצועי עם ציוד מתקדם ומשוכלל, קיבלנו דוח מפורט וענייני בזמן קצר יחסית
ישראל מאיה
ישראל מאיה
10/03/2022
ממליץמְאוּמָת
aminut agaa ba zman miktsoanut toda al aşirut.
Smadar Werber
Smadar Werber
20/02/2022
ממליץמְאוּמָת
אני ממליצה ובענק!!! הגיע אלינו בחור בשם חן לוי מקצוען אמיתי! עם תודעת שירות נפלאה!!! ידע רחב בכל מה שקשור לנזילות ובעיה של רטיבות השקיע בבדיקה יסודית עם מכשירים מקצועיים וטובים בהמון סבלנות סובלנות אנושיות ומקצועיות מרשימה מאוד!!! שאפו לאינפרטק שיודעים לבחור אנשים מקצוענים ותותחים שכאלו התרשמנו מאוד מאוד מקווים שבזכותכם בעיית הרטיבות סוף סוף תפתר תודה גדולה סמדר
Yevgeny Leikin
Yevgeny Leikin
09/02/2022
ממליץמְאוּמָת
חברה מקצועית ושירות אישי ואדיב באיתור נזילות
Gilad Atedgi
Gilad Atedgi
27/01/2022
ממליץמְאוּמָת
אני ממליץ בחום על חזי מאינפרטק שהגיע אלי ופתר לי בעיות רטיבות שלא הצלחתי לפתור תקופה ארוכה!!חזי הגיע הסביר לי בדיוק מה הבעיה ממליץ בחוםםםם
Davida Kutscher
Davida Kutscher
21/01/2022
ממליץמְאוּמָת
Chen the technician came to us early on a Friday in order to ensure that the problem could be fixed in time for Shabbat. He was incredibly professional, experienced, polite and punctual. We are so grateful to him and have already recommended him to several friends.
Zvika Klein
Zvika Klein
31/12/2021
ממליץמְאוּמָת
השירות של אינפרטק היה מצוין, זריז, יסודי ומקצועי. כמפקח בנייה יוצא לי לעבוד עם הרבה מאוד אנשי מקצוע - ואני חייב להגיד שהשירות שלכם הוא יוצא מגדר הרגיל. בנוסף, ברצוני לציין לשבח את אמיר קולמן - בודק אמין ומקצועי. המון תודה יצחק טקל
Efi Ariel
Efi Ariel
28/12/2021
ממליץמְאוּמָת
אדיבות,הגעה בזמן, מקצועיות מצויידים בכל כלי האיתור , סבלנות , איתור מדויק של הנזילה בצינור ראשי תיקון מהיר של הצינור והמחיר הלם את התיקון וההשקעה. ממליץ מאוד
עליזה שלו
עליזה שלו
01/12/2021
ממליץמְאוּמָת
נציג החברה הגיע במועד שנקבע, ביצע סריקה יסודית,היה אדיב, הסביר את הממצעים וקיבלתי שרות מעולה.
Shaul Fellus
Shaul Fellus
17/11/2021
ממליץמְאוּמָת
בעבודתי השוטפת כעובד מדינה בתחום הנדל"ן, אני חווה תדיר מפגשים עם יזמים ובעלי מקצוע מעולמות הבניה. הפגישה איתכם, אינפרטק, בהמשך להמלצות ממספר גורמים, הייתה חוויה מרעננת וממש לא שגרתית בנוף השכונתי. החל מיצירת הקשר עם שרית, הביקור הנעים של חן ואריאל התותחים שענו בסבלנות לכל שאלה באופן מקצועי חד וברור (ויעידו שאני נודניק לא קטן) ועד סיום התהליך בקבלת דו"חות מדניאל, הכל סופר מקצועי, מתקתק, חכם, ומחוייך. תודה רבה אישית לכל אחד ואחד מכם. ממליץ עליכם ללא צל של ספק.

רוצה שנחזור אליך?

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.