חוששים מנזילה?

צוות המומחים שלנו נותן שירות בכל חלקי הארץ!

בדק בית וביקורת מבנים

מומחים באיתור נזילות מים

אל תחכו לאחרי האיכלוס – בדק בית לאיתור נזילות מים נעשה במטרה לבחון ליקויי נזילות וליקויי רטיבות הקיימים בדירה או עלולים להתפתח בעתיד. ללא ביצוע איתור נזילות מים בשלבים מוקדמים של הבנייה או אפילו בטרם הבנייה, עלולה להתגלות רטיבות בשלב שבו הדיירים כבר משתמשים במערכת האינסטלציה והמים, וכתוצאה מכך, איכות חייהם עלולה להיפגם עד מאד.

אינפרטק הינה חברה מקצועית וותיקה בתחום בדיקות הנדסיות לאיתור ליקויי בניה ובהם איתור נזילות מים קיימות וסמויות למבנים חדשים וקיימים תוך הקפדה בלתי מתפשרת לתקנות החוק.

באיזה מקרים נבצע בדק בית ואיתור נזילות?

 • דירה לפני קניה
 • לפני רכישת דירה יד 2
 • בדיקת רכוש משותף בבניין
 • בדק בית לאחר שיפוץ
 • דירה לפני מסירה מקבלן
 • במהלך שנת בדק בדירה חדשה

עבור נכס המיועד לשרת את דייריו למשך שנים ובייחוד כשזו ההשקעה המשמעותית ביותר עבורנו, בין אם לצרכי שכירות, מכירה או להשקעה, ישנה משמעות קריטית לבדק בית ואיתור נזילות, אשר יכול להשפיע במידה רבה הן על הרווח האפשרי והן על איכות החיים של הדיירים ו/או הבעלים החדשים בנכס.

אלו ליקויים ניתן לאתר בבדק בית?

בדק בית יסודי לאיתור נזילות מים כולל אבחון של מגוון בעיות החל מהתקנת מערכת אינסטלציה בצורה לקויה, ליקויי רטיבות בשירותים, איתור נזילות מים בדוד חשמל/דוד שמש, נזילות מים מהדוד, נזילות מים ורטיבות בצנרת ובמרזבים, צינורות ביוב דולפים, ליקויי רטיבות ונזילות ברצפות, רטיבות ונזילות בקירות, סמני רטיבות, לחות, פטריות בקירות ועד ריח רע ועובש. חשוב לדעת כי ניתן לאתר סדקים וליקויי צנרת ונזילות גם לא בעונת החורף, ובתקופות אלו אף ניתן לגלות נזילות ובעיות איטום בצורה טובה.

לסיכום, רוב הדירות החדשות בישראל נמצאו סובלות מרטיבות. אינפרטק מעניקה שירותי בדק בית הכוללים איתור ליקויי בניה, תוך התמקדות באיתור נזילות מים בנכסים. בסיום ביצוע בדק הבית יוגש ללקוח דו"ח המסכם את הליקויים שאותרו ובהם ממצאי איתור נזילות מים ורטיבות, בשילוב הדרכים שבהן ניתן לבצע תיקונים במידה ואפשרי לעשות זאת.

צוות החברה כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחומם: מהנדסים, הנדסאים, שמאי מקרקעין, ובודקי בניין מוסמכים. כולם מיומנים ומנוסים באיתור נזילות מים ובעריכת דו"ח הנדסי המשמש כראייה בבית המשפט.

 • בדק בית לפני מסירה – בדיקה הנדסית לדירה נבדקת האם המלאכות שבוצעו בה מתאימות לתקנים הקיימים, למפרט הטכני שעליו התחייב הקבלן ולתקנות התכנון והבנייה. הבדיקה מתבצעת ויזואלית בשילוב מכשור מתאים ואינה כוללת פירוקים וחציבה.
 • בדיקת איתור נזילות ומוקדי רטיבות – בדיקות אלה מתבצעות באמצעות מצלמה תרמית, מצלמת סיב אופטי ומכשור נוסף, וזאת פרט לזיהוי ויזואלי של סימני רטיבות ותוצאותיה משולבות בדו"ח הכולל של הליקויים.
 • בדיקת דירה לפני קניה או מכירה – בדיקות אלה נערכות במתכונת "הביקורת לפני מסירה" אך כוללות במעמד הביקורת, מסירת ליקויים בולטים לצורך האפשרות של הלקוח לקבל החלטה מהירה באשר לכדאיות העסקה.
 • בדיקת הצנרת בדירה בשלב הבניה לפני ריצוף – בדיקת התאמה של צנרת המים והדלוחין והתקנתה בהתאם לתקנים הנדרשים לפני ביצוע הריצוף.
 • בדיקות לרכוש המשותף בבניין – בדיקות רכוש ציבורי והתאמתו לתקנים, דרישות בטיחות וטיב הגימור.
עריכת בוררויות בסכסוכים בין קבלנים ורוכשים כתחליף להתדיינות ממושכת בבתי משפט.
עריכת הליכי גישור בסכסוכים בין קבלנים ורוכשים עד להגעה להסכם. יתרונו של הליך זה הוא בכך שהוא אינו מחייב את הצדדים להמשיך בו עד הסוף ו/או לקבל את הצעות הפשרה של המגשר.

איתור נזילות מים מבוצע באמצעות טכנולוגיה חדשנית בכל חלקי הבית ולמעשה שולל ליקויים שמקורם בצנרת מים בלתי תקינה המכילה פיצוצים, איטום בלתי מקצועי ועוד. ביצוע איתור נזילות מים יבטיח כי הנכס עומד בחוקי הבניה וימנע ליקויי בניה אחרים העלולים לפגוע בבטיחות ובערך הנכס וכמובן בבריאות הדיירים. באמצעות הטכנולוגיות החדשניות שבהן משתמש צוות אינפרטק, ניתן לבדוק גם אזורים מורכבים במיוחד ללא הרס וללא שבירת קירות או מרצפות.

לקוחות ממליצים

Erez Lipelis
Erez Lipelis
09/06/2022
ממליץמְאוּמָת
שירות אדיב ומקצועי עם ציוד מתקדם ומשוכלל, קיבלנו דוח מפורט וענייני בזמן קצר יחסית
ישראל מאיה
ישראל מאיה
10/03/2022
ממליץמְאוּמָת
aminut agaa ba zman miktsoanut toda al aşirut.
Smadar Werber
Smadar Werber
20/02/2022
ממליץמְאוּמָת
אני ממליצה ובענק!!! הגיע אלינו בחור בשם חן לוי מקצוען אמיתי! עם תודעת שירות נפלאה!!! ידע רחב בכל מה שקשור לנזילות ובעיה של רטיבות השקיע בבדיקה יסודית עם מכשירים מקצועיים וטובים בהמון סבלנות סובלנות אנושיות ומקצועיות מרשימה מאוד!!! שאפו לאינפרטק שיודעים לבחור אנשים מקצוענים ותותחים שכאלו התרשמנו מאוד מאוד מקווים שבזכותכם בעיית הרטיבות סוף סוף תפתר תודה גדולה סמדר
Yevgeny Leikin
Yevgeny Leikin
09/02/2022
ממליץמְאוּמָת
חברה מקצועית ושירות אישי ואדיב באיתור נזילות
Gilad Atedgi
Gilad Atedgi
27/01/2022
ממליץמְאוּמָת
אני ממליץ בחום על חזי מאינפרטק שהגיע אלי ופתר לי בעיות רטיבות שלא הצלחתי לפתור תקופה ארוכה!!חזי הגיע הסביר לי בדיוק מה הבעיה ממליץ בחוםםםם
Davida Kutscher
Davida Kutscher
21/01/2022
ממליץמְאוּמָת
Chen the technician came to us early on a Friday in order to ensure that the problem could be fixed in time for Shabbat. He was incredibly professional, experienced, polite and punctual. We are so grateful to him and have already recommended him to several friends.
Zvika Klein
Zvika Klein
31/12/2021
ממליץמְאוּמָת
השירות של אינפרטק היה מצוין, זריז, יסודי ומקצועי. כמפקח בנייה יוצא לי לעבוד עם הרבה מאוד אנשי מקצוע - ואני חייב להגיד שהשירות שלכם הוא יוצא מגדר הרגיל. בנוסף, ברצוני לציין לשבח את אמיר קולמן - בודק אמין ומקצועי. המון תודה יצחק טקל
Efi Ariel
Efi Ariel
28/12/2021
ממליץמְאוּמָת
אדיבות,הגעה בזמן, מקצועיות מצויידים בכל כלי האיתור , סבלנות , איתור מדויק של הנזילה בצינור ראשי תיקון מהיר של הצינור והמחיר הלם את התיקון וההשקעה. ממליץ מאוד
עליזה שלו
עליזה שלו
01/12/2021
ממליץמְאוּמָת
נציג החברה הגיע במועד שנקבע, ביצע סריקה יסודית,היה אדיב, הסביר את הממצעים וקיבלתי שרות מעולה.
Shaul Fellus
Shaul Fellus
17/11/2021
ממליץמְאוּמָת
בעבודתי השוטפת כעובד מדינה בתחום הנדל"ן, אני חווה תדיר מפגשים עם יזמים ובעלי מקצוע מעולמות הבניה. הפגישה איתכם, אינפרטק, בהמשך להמלצות ממספר גורמים, הייתה חוויה מרעננת וממש לא שגרתית בנוף השכונתי. החל מיצירת הקשר עם שרית, הביקור הנעים של חן ואריאל התותחים שענו בסבלנות לכל שאלה באופן מקצועי חד וברור (ויעידו שאני נודניק לא קטן) ועד סיום התהליך בקבלת דו"חות מדניאל, הכל סופר מקצועי, מתקתק, חכם, ומחוייך. תודה רבה אישית לכל אחד ואחד מכם. ממליץ עליכם ללא צל של ספק.

רוצה שנחזור אליך?

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי: