למידע ופרטים נוספים התקשרו

איתור נזילות תת קרקעיות

איתור נזילות בצנרת מים בחצרות ובגינות  

נזילות סמויות בצינורות הנמצאים בחצרות ובגינות, עלולות לגרום לאובדן מים רב וכתוצאה מכך - בזבוז משמעותי של מים וכסף.

נתקלתם בחשבון מים גבוה וחריג? שעון המים הראשי מסתובב? צריכת מים משותפת גבוהה? יש פתרון!

חברת אינפרטק מבצעת איתור נזילות מים בצנרת תת קרקעית בגינות ובחצרות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת וצוות מיומן. 
ניתן לדעת בדיוק מירבי היכן נמצאת הנזילה, לבצע תיקון מקומי באזור הפגוע ולמנוע הרס וחפירות מיותרות בגינה או בחצר.

תתק ובריכה תמונה ראשית

נזילות – זו אחת הצרות המרגיזות, שעלולות להופיע בלי התראה מוקדמת. אם גיליתם לפתע כי שעון מים מסתובב גם כאשר כל הברזים סגורים, יש ככל הנראה נזילה. ואם מתקשים לאתר סימני נזילה ברורים שמעידים בדיוק מהיכן נוזלים המים, צריך לדעת איך לאתר. חברת אינפרטק מציעה – שיטות מתקדמות לאיתור נזילות מים, מתמחה בזיהוי נזילות ללא צורך בחפירות או קידוח מרצפות. ניתן להזמין איתור נזילה באמצעות מצלמה טרמית וכן איתור נזילות בגז. השיטות הכי מתקדמות, עם תוצאות בדוקות.

איתור ותיקון נזילות בצנרת מים ללא הרס, תחת קורת גג אחת!

שיטה ייחודית ובלעדית לתיקון נזילות בצנרת המים, ללא הרס, ללא חפירות וללא החלפת הצנרת כלל. פריצת דרך בשיטת תיקון הצנרת, בשיטה זו מאתרים את הנזילות ומחדירים מערכת המתקנת את הנזילה, ללא מגע אדם וללא חישוף הצנרת. פתרון מהיר ומיידי הנותן תוצאות מעולות.
התיקון ניתן ליישום בצנרת בריכות שחיה, בצנרת הביתית ובצנרת תת קרקעית בחצרות וגינות. ניתן לתקן כמה נזילות בו זמנית.

איך מבצעים איתור נזילות בגז והאם זה בטוח

המומחים של חברת אינפרטק צברו ניסיון רב בזיהוי ואיתור נזילות מים מכל הסוגים, בבתים, דירות, בריכות שחיה, אצל לקוחות מוסדיים. אתם מוזמנים לפנות אלינו כדי לדעת כל מה שצריך לגבי איתור נזילות בגז מחיר משתלם לתמורה, ללא חפירות או הרס. כעת נוכל לספר לכם בקווים כלליים, איך בדיוק מבצעים את זיהוי הנזילות הסוררות, באמצעות גז. זהו כמובן הצעד הראשון לקראת פתרון הבעיה, בצורה הכי מהירה שיש.

לצורך הזיהוי, מגיעים למקום מצוידים עם מכשירים משוכללים. אחר מהם זהו מכשיר לאיתור נזילות בגז. הדבר השני שעושים הוא להכניס את הגז לתוך צנרת המים. אל דאגה, הגז הזה לא מזיק לבריאות והוא יתנדף מאליו זמן קצר לאחר הבדיקה. לא צריך לפנות את הבית ולא צריך להיכנס להסגר. בתוך זמן קצר הגז עושה את דרכו בתוך הצנרת ועד שהוא דולף מתוך החריצים או הפיצוצים או ההברגות החלשות בצינור או בנקודות תורפה אחרות. מכשיר המזהה את נוכחות הגז מאפשר לזהות בדיוק נמרץ את המקומות שמהם המים מטפטפים. כך אפשר למקד את התיקון, להשיג תוצאות במינימום זמן וללא עיכובים.

הבדיקות לאיתור נזילות בצנרת תת-קרקעית:

 • איתור דליפות מים בכל העומקים ובכל סוגי הצנרות.
 • איתור דליפות בצנרת צריכת מים משותפת של מבני מגורים/מבנים מסחריים/מפעלים.
 • איתור דליפות בצנרות מים ביתיות - בחצרות (צנרת ברזל / צנרת פלסטיק).
 • איתור וסימון תוואי צנרת.


איתור מקומי של דליפות ונזילות מים - חיסכון במים ובהוצאות כספיות מיותרות.

1 163 איתור נזילות תת קרקעיות vlcsnap 2016 03 20 14h42m46s245 

בדיקות לאיתור נזילות מים באופן מקומי, מתבצעות באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם:

 • קורלטור ממוחשב– איתור נזילה באמצעות חיישנים ומחשב אלחוטיים, המזהים במדוייק את מיקום הנזילה.
 • ציוד אלקטרו מגנטי - משמש לאיתור מדוייק של תוואי הצנרת ועומקה.
 • ציוד אלקטרו אקוסטי - משמש לאיתור נזילות תת קרקעיות בעזרת שמע.
 • איתור באמצעות גז – החדרת גז ידידותי לסביבה לצנרת מים, לצורך איתור נזילות מים באופן מדויק.

 i51locating underground liquidity

היכן נבצע איתור נזילות מים בגז

אם שמתם לב לפתע כי קיבלתם חשבון מים גבוה, שאלו את עצמכם דבר פשוט, האם צרכתם כמות מים חריגה. אם לא – ככל הנראה שיש איזו נזילה בצנרת המים. אתם גם משלמים הוצאות מים גבוהות וגם עם הזמן ייווצר נזק בשל טפטוף המים. הטיח יכול להתקלף. עובש מצטבר. חלודה נוצרת וגם ריחות לא נעימים. השימוש במכשיר משוכלל לאיתור נזילות בגז מאפשר למצוא את הבעיה ולתקנה בכל מקום:

 • ניתן לבצע בצורה כזאת איתור נזילה בגינה. תופעה כזאת עלולה להיווצר בגלל חור בצינור או בגלל סיבות אחרות, כגון התיישנות של צינור.
 • מלבד נזילה בחצר, ניתן בצורה כזאת לזהות תקלות בצנרת המים בחדרי שירותים או מקלחות.
 • בעזרת גז ניתן לזהות היכן מים דולפים, גם במטבחים או במטבחונים, בבתים, דירות, עסקים. בקיצור, בכל מקום שבו יש צנרת של מים זורמים.
 • איתור נזילות מים בצנרת בריכות שחיה, מציאת הגורם לאיבוד מים בבריכה.
 • איתור הנזילה בכל סוגי הצנרות הקיימות. לא משנה אם הצנרת עשויה פלסטיק, אם זו צנרת ברזל ישנה או מנחושת, מכשיר לזיהוי הנזילות פועל ללא דופי.

קראו לנו, ונאתר ומהר!

איתור נזילות בצנרת תת קרקעית, כל היתרונות

איתור מקומי מדויק – איתור נזילות סמויות בצנרת המים בחצרות ובגינות מאפשר למצוא את מקור הבעיה בדיוק מרבי ולטפל נקודתית בצנרת. חיסכון במים ובהוצאות כספיות מיותרות.

חסכון בעלויות - מניעת חפירות מיותרות והרס. איתור נזילות תת קרקעיות בחצרות ובגינות מאפשר ביצוע תיקון כירורגי במינימום נזק לגינה. הטיפול נקודתי ואינו מצריך החלפת כל הצנרת.

ידידותי לסביבה –איתור נזילות תת קרקעיות מתבצע תוך שימוש במכשירים ובגזים ידידותיים לסביבה שאינם פוגעים בצנרת המים הנבדקת, בבני אדם או בסביבה. זוהי בדיקה בטיחותית שעומדת בתקנים מחמירים.

תוצאות בזמן אמת – איתור נזילות תת קרקעיות מתבצע בצורה היעילה והמהירה ביותר, אבחון וסימון מיקום הנזילה במקום.

איתור ותיקון צנרת המים - פתרון ייחודי ומהפכני! מהיום ניתן לתקן את צנרת המים הדולפת, ללא צורך בחפירה או החלפת צינור המים. תיקון ייחודי המתבצע מתוך הצינור, פתרון אלגנטי ונקי.
שאלו עכשיו את המומחים שלנו על התיקון המיוחד והבלעדי.

 

אל תמהרו להזמין גורמים שמזהים נזילה רק לאחר חציבה בקיר או הרמת מרצפות. כעת אתם יודעים שיש דרך אחרת. טובה יותר! אם אתם רואים סימנים של נזילה, כמו קילוף בקיר או בפאנלים, אם זיהיתם חשבון מים גבוה או ראיתם פתאום שעון מים מסתובב קדימה ואחורה, אל תאבדו זמן. קראו לנו ונגיע עם כל הציוד בכדי לזהות בדיוק את המקום שדורש טיפול. זו העבודה שלנו, גילוי נזילה בצנרת ומהר. מתמחים באיתור מדויק של נזילות, בין אם יש סימנים נראים לעין ובין אם לאו. טיפול מהיר ואיכותי.