חוששים מנזילה?

צוות המומחים שלנו נותן שירות בכל חלקי הארץ!

איתור נזילות בבריכות שחיה

נזילה בבריכה – עולה ביוקר. איבוד מים (דלף מים) בבריכת שחיה יכול לנבוע מאידוי טבעי של המים, אך יש גם סיבות אחרות כגון: נזילה בצנרת הבריכה, נזילה בצנרת הזנת מים לבריכה, כשל באיטום אביזרי הבריכה, נזילה בצנרת ניקוז בריכה, שברים וסדקים בגוף מבנה הבריכה וכו'.

בין אם יש לכם בריכת שחיה פרטית בבית ובין אם אתם מנהלי אחזקה של מספר בתים עם בריכה, בין אם אתם מנהלים מלון או שאתם עוסקים באחזקת בריכות שחיה – במקרה ומאתרים נזילה, יש צורך לקבל מענה מהיר עד כמה שניתן עם פתרונות יעילים ומהירים לאיתור נזילות בבריכות השחיה הללו. צוות אינפרטק מעניק מענה מהיר ויעיל, לאיתור ולתיקון נזילות בבריכות שחייה תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

הסיבות לנזילות בבריכות שחיה

כאמור איבוד מים בבריכה יכול להיגרם עקב כשלים סמויים בצנרת וכשלים באיטום בגוף הבריכה ובאביזרי הבריכה המתחברים למבנה הבריכה, דבר הדורש כמובן איתור מהיר.
איטום בריכות צריך להיות מקצועי כמובן, אך הוא חייב להגיע לאחר גילוי ואבחון הליקויים על מנת לקבוע מהו מקור הבעיה. בדיקה לבירור הסיבה לאיבוד מים בבריכת שחיה, איתור הנזילה או הנזילות ותיקון הדליפות בצנרות ללא הרס על ידי חברת אינפרטק, ייתן לכם שקט נפשי עם הידיעה שהבעיה אותרה וניתן לטפל בה כמו שצריך.

איתור נזילות במערכות הצנרת של הבריכה - ללא הרס

התוצאות מהירות ובזמן אמת וכוללות סימון של מקום הנזילה ותיקון פנימי ללא צורך בחפירות או החלפת צנרת במידת האפשר, כך שניתן מהר מאוד להתגבר על הבעיה ולהחזיר את הבריכה למצב תקין במינימום הרס ובפגיעה בתשתיות.

שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים

חברת אינפרטק מקפידה על שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, באמצעים שונים ובלי להרוס ולפגוע במערכות הבריכה השונות. הבדיקה לאיתור המקומי של הנזילות ואיבוד מים בבריכת שחיה, מתבצעת באמצעות:

 • סיב אופטי לאבחון מפגעים בצנרת, כגון: חורים, קרעים, חדירת גופים זרים, נתק וכו'.
 • שעון בדיקת לחץ מים מכוייל – בדיקה זו נותנת אינדיקציה על מצב הצנרת.
 • ציוד אלקטרו מגנטי – מאפשר לאתר ולמפות את תוואי הצנרת כמו גם העומק שלה בהיקף הבריכה.
 • שימוש במצלמה תרמית – מאפשר לבצע מיפוי של כשלי האיטום בגוף הבריכה ובתעלות הגלישה.
 • שימוש במכשיר שמע לבדיקת יריעות האיטום (ויניל/pvc) של גוף הבריכה.

גילוי ואיתור הנזילות בבריכה כולל איתור כשלים סמויים במערכת ההפעלה ובצנרות, איתור כשלים בהיקף הקירות, יריעות ה-PVC ותעלות הגלישה, בירור הסיבה לאובדן מים בבריכות שחיה.

הצוות המקצועי של אינפרטק בודק בקפידה כל צנרת וצנרת, כמו גם את בורות היניקה והסקימרים ואת חדר המכונות של בריכות השחיה. פעולות אלו מבוצעות בזהירות רבה וללא פגיעה בבריכה עצמה.

איתור נזילות ותיקון כשלים בבריכה

לאחר איתור הליקויים במערכת הצנרת והאביזרים של בריכת השחיה, ולאחר מיפוי תוואי השטח של הבריכה, נותר לבצע תיקון לליקויים שאותרו תוך הרס מינימלי של התשתיות הקיימות.
הדרכים לתיקון צנרת הבריכה והאביזרים הם באמצעות דרכים שונות כגון:

 • תיקון בהטלאה (פאץ') לצינור או לחיבור בין הצינור לאביזר.
 • תיקון באמצעות התזה, ללא פירוק או הרס.
 • תיקון בשיטת סטופטק, ע"י הזרמת חומר ייעודי לצנרת הפגועה, מבלי לגרום להרס או פירוק. 
 • איתור נזילות בגז – חברת אינפרטק עושה שימוש בגז ידידותי לסביבה על מנת לאתר במדויק את מקור הנזילה בהיקף שטח הבריכה.
 • מכשור אלקטרו אקוסטי – ציוד מתקדם אשר מאפשר בעזרת שמע לאתר נזילות.
 • קורלטור ממוחשב – זיהוי מדויק של מקור הנזילה באמצעות חיישנים אלחוטיים.
 • כשלים באיטום – סדקים או פתחים בגוף הבריכה, ברצפה או בקירות
 • נזילות מים מחדר המכונות ועד לבריכה עצמה.
 • כשל בגופים ובאביזרי הבריכה למשל בגופי התאורה, בג'טים, בבורות יניקה, בסקימרים או בתעלות הגלישה. 
 • נזילה פעילה בצנרת הבריכה, חור או נתק בצינור ובין האביזרים לצינורות המחוברים להם.

איבוד מים בבריכות שחיה הוא תהליך טבעי וקבוע. איבוד מים טבעי כתוצאה מאידוי, לא ניתן למנוע. על פי רוב איבוד מים של כסנטימטר ביום הוא סביר, אך למען השקט הנפשי וחסכון במילוי שוטף של הבריכה, רק בדיקה מקיפה למערכת באופן מקצועי ומדוייק.

לקוחות ממליצים

Erez Lipelis
Erez Lipelis
09/06/2022
ממליץמְאוּמָת
שירות אדיב ומקצועי עם ציוד מתקדם ומשוכלל, קיבלנו דוח מפורט וענייני בזמן קצר יחסית
ישראל מאיה
ישראל מאיה
10/03/2022
ממליץמְאוּמָת
aminut agaa ba zman miktsoanut toda al aşirut.
Smadar Werber
Smadar Werber
20/02/2022
ממליץמְאוּמָת
אני ממליצה ובענק!!! הגיע אלינו בחור בשם חן לוי מקצוען אמיתי! עם תודעת שירות נפלאה!!! ידע רחב בכל מה שקשור לנזילות ובעיה של רטיבות השקיע בבדיקה יסודית עם מכשירים מקצועיים וטובים בהמון סבלנות סובלנות אנושיות ומקצועיות מרשימה מאוד!!! שאפו לאינפרטק שיודעים לבחור אנשים מקצוענים ותותחים שכאלו התרשמנו מאוד מאוד מקווים שבזכותכם בעיית הרטיבות סוף סוף תפתר תודה גדולה סמדר
Yevgeny Leikin
Yevgeny Leikin
09/02/2022
ממליץמְאוּמָת
חברה מקצועית ושירות אישי ואדיב באיתור נזילות
Gilad Atedgi
Gilad Atedgi
27/01/2022
ממליץמְאוּמָת
אני ממליץ בחום על חזי מאינפרטק שהגיע אלי ופתר לי בעיות רטיבות שלא הצלחתי לפתור תקופה ארוכה!!חזי הגיע הסביר לי בדיוק מה הבעיה ממליץ בחוםםםם
Davida Kutscher
Davida Kutscher
21/01/2022
ממליץמְאוּמָת
Chen the technician came to us early on a Friday in order to ensure that the problem could be fixed in time for Shabbat. He was incredibly professional, experienced, polite and punctual. We are so grateful to him and have already recommended him to several friends.
Zvika Klein
Zvika Klein
31/12/2021
ממליץמְאוּמָת
השירות של אינפרטק היה מצוין, זריז, יסודי ומקצועי. כמפקח בנייה יוצא לי לעבוד עם הרבה מאוד אנשי מקצוע - ואני חייב להגיד שהשירות שלכם הוא יוצא מגדר הרגיל. בנוסף, ברצוני לציין לשבח את אמיר קולמן - בודק אמין ומקצועי. המון תודה יצחק טקל
Efi Ariel
Efi Ariel
28/12/2021
ממליץמְאוּמָת
אדיבות,הגעה בזמן, מקצועיות מצויידים בכל כלי האיתור , סבלנות , איתור מדויק של הנזילה בצינור ראשי תיקון מהיר של הצינור והמחיר הלם את התיקון וההשקעה. ממליץ מאוד
עליזה שלו
עליזה שלו
01/12/2021
ממליץמְאוּמָת
נציג החברה הגיע במועד שנקבע, ביצע סריקה יסודית,היה אדיב, הסביר את הממצעים וקיבלתי שרות מעולה.
Shaul Fellus
Shaul Fellus
17/11/2021
ממליץמְאוּמָת
בעבודתי השוטפת כעובד מדינה בתחום הנדל"ן, אני חווה תדיר מפגשים עם יזמים ובעלי מקצוע מעולמות הבניה. הפגישה איתכם, אינפרטק, בהמשך להמלצות ממספר גורמים, הייתה חוויה מרעננת וממש לא שגרתית בנוף השכונתי. החל מיצירת הקשר עם שרית, הביקור הנעים של חן ואריאל התותחים שענו בסבלנות לכל שאלה באופן מקצועי חד וברור (ויעידו שאני נודניק לא קטן) ועד סיום התהליך בקבלת דו"חות מדניאל, הכל סופר מקצועי, מתקתק, חכם, ומחוייך. תודה רבה אישית לכל אחד ואחד מכם. ממליץ עליכם ללא צל של ספק.

רוצה שנחזור אליך?

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי: