למידע ופרטים נוספים התקשרו

phone3

ימים א'-ה' 08:00-17:00

ימי ו' וערבי חג 08:00-12:00

איתור כשלים בבריכות שחייה

דליפה בבריכה יכולה לעלות ביוקר ויש צורך לקבל מענה מהיר עד כמה שניתן. בין אם יש לכם בריכה פרטית בבית ובין אם אתם מנהלי אחזקה של מספר בתים עם בריכה, בין אם אתם מנהלים מלון או שאתם עוסקים באחזקת בריכות, אתם צריכים פתרונות יעילים ומהירים לאיתור נזילות בבריכות השחייה הללו. דליפה בבריכה יכולה לעלות ביוקר ויש צורך לקבל מענה מהיר עד כמה שניתן. אנחנו בחברת אינפרטק נשמח לתת לכם מענה מהיר ויעיל, לאתר עבורכם את הנזילות והכשלים, להצביע עליהם ולספק לכם שירות מקצועי ועם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. הנה כמה דברים שכדאי לדעת על איבוד מים בבריכה, מה גורם לה ואיך ניתן לאתר נזילה בבריכה.

sunbeds 2446615 1920

 

 הגורמים לאיבוד מים בבריכה

איבוד מים בבריכת שחיה יכול אומנם להיות בשל אידוי טבעי של המים. יש פרמטרים שונים המשפיעים על מידת האידוי אך יש גם סיבות אחרות לאיבוד של מים בבריכה, כגון: נזילה בצנרת הבריכה ובסקימרים, נזילה בצנרת הזנת מים לבריכה, כשל באיטום אביזרי הבריכה, נזילה בצנרת ניקוז בריכה, שברים וסדקים בגוף הבריכה וכו'.. איבוד מים בבריכה יכול להיגרם עקב כשלים סמויים בצנרת ויכול להיגרם עקב כשלים באיטום מה שדורש כמובן איתור מהיר ואיטום הבריכה. איטום בריכות צריך להיות מקצועי כמובן אך הוא חייב להגיע לאחר גילוי ואיתור מקצועיים בשביל לקבוע איפה הבעיה. בדיקה לבירור הסיבה לאיבוד מים בבריכת שחיה, איתור הנזילה או הנזילות על ידי חברת אינפרטק, ייתן לכם שקט נפשי עם הידיעה שהבעיה אותרה וניתן לטפל בה כמו שצריך.

איטום לקוי בקירות הבריכה ובמפגשי קיר רצפה

locating pool liquidity

 

איטום לקוי במפגש תעלת הגלישה עם שפת הבריכה

sealing pool tunnels

 

איטום לקוי בקירות הגובלים עם בור מאגר המים

locating underground liquidity 2

שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים

חברת אינפרטק מקפידה על שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, באמצעים שונים ובלי להרוס ולפגוע במערכות הבריכה השונות. הבדיקה לאיתור המקומי של הנזילות ואיבוד מים בבריכת שחיה, מתבצעת באמצעות:

  • ציוד אלקטרו מגנטי בשביל לאתר נזילות צריך לאתר את תוואי הצנרת כמו גם העומק שלה, מה שמתבצע על ידי ציוד אלקטרו מגנטי.
  • שימוש בגז – חברת אינפרטק עושה שימוש בגז ידידותי לסביבה על מנת לאתר במדויק את מקור הנזילה.
  • שימוש בציוד אלקטרו אקוסטי ציוד מתקדם אשר מאפשר בעזרת שמע לאתר נזילות.
  • קורלטור ממוחשב זיהוי מדויק של מקור הנזילה באמצעות חיישנים אלחוטיים.
  • שימוש במצלמה תרמית - מאפשר לבצע מיפוי מדויק של הכשלים באיטום על גבי שטח הבריכה ולאתר בדיוק רב נזילות במערכת האינסטלציה.

 

איתור נזילות מקצועי בבריכה - כל היתרונות

יש לך בריכה בבעלותך או באחריותך וקיבלת חשבון מים גבוה מהרגיל חריג ולא הגיוני ואתה מבין שיש כשלים בבריכה שחייבים לאתר אותם. איתור מקצועי על ידי חברת אינפרטק קודם כל יחסוך כסף בשל המהירות והיעילות של הבדיקה, כמו גם קבלת התוצאות והיכולת לטפל במהירות בבעיה. בנוסף, השימוש בטכנולוגיה מתקדמת על ידי חברת אינפרטק יחסוך לך חפירות והרס והוא דורש מינימום של פגיעה בבריכה. אין צורך לבצע חשיפה רחבה של הצנרת אלא ניתן להתמקד בדליפה עצמה ולטפל בה באופן נקודתי. החומרים בהם נעשה שימוש בחברת אינפרטק הינם חומרים ידידותיים לסביבה, וחשוב לא פחות ידידותיים לנצרת ואינם פוגעים בה. התוצאות מהירות ובזמן אמת וכוללות סימון של מקום הנזילה, כך שניתן מהר מאוד להתגבר לאחר מכן על הבעיה ולהחזיר את הבריכה למצב תקין.

locating underground liquidity 3

דוגמא נוספת:

locating underground liquidity 4

בבדיקת לחץ שנערכה לצנרת בור היניקה, נראה איבוד לחץ (איבוד מים) ואותר חיבור לקוי בפתחי צנרת המפזרים בקירות.

locating underground liquidity 5

עבודה מקצועית ויסודית

גילוי ואיתור הנזילות בבריכה כולל איתור כשלים סמויים במערכת ההפעלה ובצנרות, איתור כשלים בהיקף הקירות, יריעות ה-PVC ותעלות הגלישה, ברור הסיבה לאובדן מים בבריכות שחיה. כל צנרת וצנרת נבדקת, כמו גם בורות היניקה והסקימרים, בדיקת חדר מכונות של בריכות שחיה והכל בזהירות רבה וללא פגיעה בבריכה עצמה.

 

אינפרטק – מובילים באיתור נזילות

חברת אינפרטק היא החברה המובילה בישראל לשירותי איתור וגילוי נזילות ועושה זאת כבר שנים רבות בהצלחה מרובה. שירותי החברה הינם רבים ומגוונים וכוללים בין השאר: ייבוש ושיקום נזקי רטיבות ומים, בדק בית וביקורת מבנים, חידוש ושיקום צנרת כמו גם צילום צנרות ביוב וכמובן כפי שציינו איתור נזילות בבריכות ובמבנים. צוות החברה מלווה את הלקוח מתחילת העבודה המשותפת ועד מיצוי התהליך, מספק הסברים בהתאם לצורך ומקפיד על שירות מצוין, אדיב ואישי.

 

דוגמאות לכשלים בבריכות שחיה

locating underground liquidity 1

 

רוצים לקבל הצעת מחיר? מחפשים את החברה המובילה בתחום? צרו אתנו קשר עוד היום ונשמח לסייע לכם! 08-6110033